bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Партнерство «Кожній дитині» потребує Вашої допомоги

У ніч з 3 на 4 серпня руйнівна пожежа, що сталася в офісі благодійної організації Партнерство «Кожній дитині» через коротке замикання, повністю знищила приміщення з новітньою оргтехнікою, унікальну бібліотеку для соціальних працівників, фотогалереї організації та її друковані матеріали (книги, буклети, журнали).

Попередня оцінка збитків – складає – матеріальна частина - 280 тисяч гривень (оргтехніка, обладнання та устаткування), відновлення офісу (дезінфекція, вивіз сміття, ремонт, утилізація меблів) – 150 тисяч гривень.

Офісні приміщення на даний момент не прийнятні для експлуатації: оргтехніка, кондиціонери, файли, меблі інтоксиковані чадним димом, відсутні світло та електрика, стіни, стеля приміщення, килимове покриття та меблі потребують чистки та ремонту.

Співробітники організації продовжують працювати у екстреному режимі і доступні на мобільних телефонах

  • 050 382 90 28 – директор, Василина Дибайло;
  • 050 317 13 48 – Оксана Лаушник – заступник директора з фінансів,
  • 067 234 60 97 – Оксана Швед

та особистих поштових скриньках (v.dybaylo@gmail.com; stjarna1982@gmail.com, загальна скринька - partnership4everychild@gmail.com), оскільки на відновлення робочої електронної пошти та робочих телефонів потрібен час та кошти.

З огляду на масштаб руйнувань та неможливість відновлення роботи у повному обсязі власними силами, Партнерство «Кожній дитині» звертається по допомогу.

Для першочергових заходів з відновлення роботи організації потрібно 50 тисяч гривень.

Ці кошти будуть використані на зачистку офісу, його детоксикацію від чадного диму, закупівлю тимчасового обладнання, необхідного для безперебійної роботи електронної пошти та телефонів.

Ви можете перерахувати кошти на розрахунковий рахунок:

Отримувач: МБО “Партнерство “Кожній дитині”
Рахунок:26004000742000
Банк: ПАТ КІБ Креді Агріколь
МФО банку:300379
ЄДРПОУ:37107050

Призначення платежу: "Добровільне пожертвування на ліквідацію наслідків пожежі".

Також скористатися нашим LiqPay рахунком для миттєвого переказу з платіжної картки (цей обліковий рахунок був створений нам для тренінгового центру, але він функціонує і ми приймаємо на нього кошти)

Ми також будемо формувати мережу благодійних скриньок – Ви можете запропонувати свій офіс для встановлення скриньки (картонна коробка + текст і фото про пожежу).

В разі, якщо Ви можете запропонувати інші варіанти допомоги:

  • місце на сервері для нашої електронної пошти
  • оргтехніка для віддаленої роботи (лептоп, мобільний модем, картки для мобільного зв’язку або безлімітний номер)
  • тимчасове офісне приміщення з доступом до оргтехніки, меблі, канцтовари (папки, ручки, флешки, диски)
  • канцтовари
  • офісні меблі
  • розповсюдження інформації та виготовлення і розміщення банерів із інформацією про допомогу, будь ласка, звертайтеся до Оксани Швед stjarna1982@gmail.com (067 234 60 97) або Василини Дибайло v.dybaylo@gmail.com

Довідково:

Партнерство «Кожній дитині» -- відоме до 2010 як Представництво благодійної організації Кожній дитині (EveryChild) – розпочало свою роботу в Україні 1998 року, як філіал міжнародної Європейської дитячої благодійної організації (ЄДБО), реалізовуючи низку проектів, спрямованих на допомогу вразливим сім’ям з дітьми та запобігання потраплянню дітей до інтернатних закладів у Львівській та Київській області.

За роки своєї діяльності в Україні організація створила інтегровані соціальні служби, охопила послугами понад 5000 сімей з дітьми, запобігла 200 відмовам від дітей, провела 800 тренінгів для підвищення кваліфікації спеціалістів, які працюють в інтересах дітей.

Партнерство «Кожній дитині» професійно допомагає сім’ям, органам влади і суспільству створити найкращі умови для розвитку дітей. Благодійна організація робить все можливе для того, щоб кожна дитина могла скористатися своїм правом на сім’ю, а дітей в інтернатних закладах ставало все менше і менше.

Слідкуйте за збором коштів та боротьбою з наслідками пожежі в соціальних мережах

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.