bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Невідомі використовують ім’я Transparency International для збору персональних даних громадян

11 липня 2011 року до Творчого об’єднання «ТОРО» звернулися кілька громадських та донорських організацій, що працюють у Вінницькій області, з вимогою пояснити, на яких підставах «ТОРО» збирає відомості про фінансовий стан громадян.

За словами осіб, що звернулися, до них надійшли відповідні інформаційні запити, датовані 29.06.2011 та підписані нібито президентом ТОРО О.Хмарою. Творче об’єднання «ТОРО» офіційно заявляє, що організація ніколи не збирала будь-яку інформацію про фінансовий чи майновий стан громадян України, не проводила жодних моніторингів чи розслідувань щодо фактів суміщення окремими особами посад в органах публічної влади та підприємницьких чи некомерційних організаціях.

За своїм мандатом Творче об’єднання «ТОРО» не займається розслідуваннями індивідуальних випадків корупції та не підміняє собою роботу правоохоронних органів України. Водночас організація глибоко занепокоєна фактом підробки офіційного бланку організації, підпису та печатки її керівника.

Як з’ясували представники Творчого об’єднання «ТОРО», невідомі особи відправили щонайменше один інформаційний запит з міста Києва із використанням підробленого бланку організації. Творче об’єднання «ТОРО» звертається до правоохоронних органів України з вимогою розслідувати згаданий факт підроблення. Організація готова надати всебічну допомогу в розслідуванні інциденту. Творче об’єднання «ТОРО» приносить вибачення всім згаданим у фальшивому листі особам та організаціям за завдані незручності чи можливу шкоду. «ТОРО» звертає увагу неурядових організацій Україні на ризик не доброчесної поведінки з боку окремих осіб та організацій і закликає до публічної оцінки таких дій.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.