bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Оформлення прибудинкових територій: складно, але вихід є

Безкоштовну допомогу в оформленні прибудинкових територій жителі Луганська можуть отримати в громадській приймальні Східноукраїнського центру громадських ініціатив (СЦГІ).

Таку можливість озвучили представники Центру на прес-конференції 20-го травня в залі Луганського міськвиконкому.

Юристи нашої громадської організації нададуть консультації з питань оформлення прибудинкових територій кожному, хто звернеться, - сказав голова Центру Володимир Щербаченко. - Однак ці консультації всіх проблем не вирішать: усе одно мешканцям будинків доведеться ходити до різних інстанцій, збирати документи. В цій справі головне — терпіння.

Актуальність юридичної допомоги була проілюстрована прямо на заході, який з формату прес-конференції перетворився на потік питань від ініціативних груп і представників ОСББ (організацій співвласників багатоквартирних будинків). На питання відповідали юрист СЦГІ Богдан Бондаренко й доцент Луганського державного університету внутрішніх справ імені Едуарда Дідоренка Микола Мазур.

Також ініціатори зустрічі презентували всім присутнім видання «Оформлення прибудинкової території: практичний посібник для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків». Його авторами є вже згадані Богдан Бондарекно й Микола Мазур.

Безкоштовний примірник книги кожен охочий може отримати в приймальні Східноукраїнського центру громадських ініціатив, попередньо зателефонувавши за номером 49 13 74, або скачати в Інтернеті на офіційній сторінці Центру в розділі "Наші публікації".

Юридична приймальня СЦГІ працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 16:00 за адресою Луганськ, 30-й квартал, буд. 2, кв. 14. Запис за телефоном 0642 49 13 74.

Захід відбувся в рамках проекту «Активні громади - безпечні міста». Проектна діяльність здійснюється в рамках проекту «Розвиток громадянського суспільства», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні спільно з місцевими та міжнародними партнерами та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012 років.

 

Захід відбувся за сприяння Луганської міської ради.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.