В рамках національного проекту Інституту соціокультурного менеджменту «Спільний шлях в майбутнє» було проведено круглий стіл. Метою Круглого столу є донесення до суспільства думки громадськості щодо зазначеної проблеми, а саме: в умовах трансформації українського суспільства актуальною проблемою є ефективне використання наявних ресурсів >>>>
Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та
увійдіть на портал.