В приміщенні Тернопільського прес-клубу відбувся круглий стіл «Статут Тернополя – спільна справа влади і громади». У роботі круглого столу взяли участь депутати міської ради, лідери громадських організацій міста, науковці. Під час круглого столу відбувся обмін думками представників громадськості щодо Статуту м. Тернополя та підписано меморандум громадянської коаліції «Своє місто - свій статут» >>>>
Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та
увійдіть на портал.