Що робити рідним та близьким, для тих хто поряд з тими, хто пережив контузію. Як розпізнати симптоми контузії. Як допомогти ветерану чи ветеранці пережити симптоми отриманої травми та навчитися піклуватися про своє здоров’я в нових реаліях.
>>>>
Нині громада Києва потребує СИСТЕМНОГО впорядкування і ЯКІСНОГО доступу до вкрай важливих соціальних послуг – доступних тренінгів, профорієнтаційних заходів, психологічної та правової підтримки, лекторіїв для батьків, майстерок та просвітництва дітям
>>>>
Благодійний фонд Дитинець запрошує надавачів соціальних послуг під один дах – у Громадський дім.
>>>>
Перший тренінг для підлітків пройшов на базі молодіжної платформи «Альтанка» в Лимані. Подібні заходи будуть проходити двічі на місяць протягом півроку, включно по грудень.
>>>>
Швидкий темп життя породжує велику кількість завдань, які не завжди вдається виконати. Коли людина фізично і психологічно нездатна впоратися з ними виникають стреси, депресії, пропадає віра в свої сили. Як правило, в такі моменти кожен хоче, щоб його підтримали і допомогли. Добре, коли поруч є близька людина, з якою можна поділитися переживаннями й отримати підтримку. Тепер уявіть, що вам довелося покинути будинок, друзів, роботу звичний життєвий ритм і справлятися з усіма викликами в умовах невизначеності без підтримки близьких чи, можливо, самим ставати психологічної опорою для рідних.
>>>>
Міжнародна організація «Право на здоров’я» (HealthRight International) – міжнародна благодійна організація, яка працює у сфері охорони громадського здоров’я та захисту прав людини оголошує тендер на організацію та проведення двох дводенних тренінгів в період з травня по червень 2016 року в м. Київ в рамках проекту «Реабілітація потерпілих від тортур».
>>>>
Священик у військовій формі, він же - психолог, кілька юристів і правозахисників, - здавалося б, що може об’єднувати цих людей? Вони виїжджають разом у райони Херсонщини і проводять для місцевих жителів психологічно-правові семінари.
>>>>
«Щастя - це перемога України! Я хочу, щоб, коли друзі проводжатимуть мене на пенсію, хтось із них сказав: «Слава Україні!». А всі гучно відповіли: «Героям Слава!», - поділився мріями демобілізований учасник психологічно-правового семінару.
>>>>
«АТОЛ» — сall-центр емоційної допомоги, який функціонує в Полтаві з вересня 2015 року. До call-центру можуть звернутися учасники АТО, члени їх сімей, волонтери та внутрішньо переміщені особи з міст, постраждалих внаслідок бойових дій на Донбасі.
>>>>
З початку листопада в Слов’янську, Артемівську, Краматорську, Красному лимані, Костянтинівці та Дружківці організовано відкриті психотерапевтичні групи, які щотижнево проводять заходи для дорослих та дітей.
>>>>