Молодіжний Ресурсний Центр ( м. Київ) та Тернопільський обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молода Просвіта» раді запросити Вас на Літню школу лідерів, що відбудеться у мальовничому та загадковому м. Тернопіль 23-24 серпня. Давайте разом, лідерською командою з усієї України, відсвяткуємо День незалежності – одне з НАЙВАЖЛИВІШИХ і НАЙВАГОМІШИХ державних свят!
>>>>
Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та
увійдіть на портал.