Тренери – Тетяна Фоміна - керівниця Правового центру Національної асоціації медіа, та Олег Гнатюк - мультимедійний продюсер «Крым Реалии».
>>>>
Феномен, що набув особливого значення та поширення завдяки всесвітній мережі і без сумніву поділив хід культурного розвитку на “до” і “після”.
>>>>
Жанр інтерв’ю набирає все більшої популярності поміж журналістів та публіки. Відверті чи не дуже, гострі чи компліментарні розмови з політиками, зірками шоу-бізнесу та просто відомими людьми користуються неабияким попитом серед читачів та глядачів, a також набирають сотні тисяч переглядів на YouTube.
>>>>
«Програмне забезпечення допоможе швидко отримувати консультацію, де і яким чином можна захисти власний інтелектуальний продукт, що потрібно робити, як реагувати та куди звертатись, якщо ваше інтелектуальне право порушено».
>>>>
Центр демократії та верховенства права оголошує набір слухачів на дистанційний курс з авторського права для журналістів, навчання в рамках якого буде проходити у січні-березні 2018 року. Дедлайн - 14 січня 2018 року.
>>>>
«Тролі» та «тролінг» дістався і до тих, хто займається охороною інтелектуальної власності. Такі поняття не є новими для людей, але в чому полягає особливість «тролів» та «тролінгу» в авторському праві?
>>>>
Авторське право, як і будь-який інший об’єкт права інтелектуальної власності, має охоронятися як на світовому рівні, так і на рівні конкретної країни. Одним із найважливіших важелів охорони авторського права, що надається державою, є його реєстрація. ГУРТ інформує зацікавлених громадян про процедуру реєстрації в Україні.
>>>>
У відповідь на поширення піратського контенту світ постійно шукає ефективні способи боротьби з ним. ГУРТ розповідає про практики різних країн світу, які зіштовхуються і протидіють глобальній проблемі – порушенню авторського права в Інтернеті.
>>>>
Запрошуємо всіх бажаючих на перший вебінар від проекту Інтернет-право
UA «Захист авторського права на веб-сайт: Україна та світ».
Доповідач: Михайло Горкуша - автор проекту Інтернет-право
UA.
>>>>
Запрошуємо всіх бажаючих на перший вебінар від проекту Інтернет-право
UA «Захист авторського права на веб-сайт: Україна та світ».
>>>>