581 спікер з 24 регіонів нашої країни об’єдналися разом у Х Всеукраїнському форумі взаємодії та розвитку, який відбувся з 23 березня до 1 червня 2024 року. Форум в онлайн та оффлайн формата охопив 18 661 учасника! Цей проєкт взяв початок у 2014 році та за 10 років об’єднав понад 5000 спікерів та 450 000 глядачів у онлайн та офлайн форматах.
Учасники обговорювали активності на рівнях регіональних та національних спільнот, шукали спільні шляхи для відновлення країни після війни, обмінювалися досвідом та контактами, щоб також привернути увагу до сталого розвитку, волонтерського руху, корпоративної соціальної відповідальності та проєктів, які заплановані на 2024-2025 роки.
«Десять років поспіль Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку допомагає нашому молодому поколінню знайти нові можливості, знайомства та однодумців, перейняти досвід, почати плідну співпрацю. Кожен з учасників під час події мав змогу стати на крок ближче до своїх цілей. Кожен навіть найвіддаленіший населений пункт від мегаполісів та обласних центрів презентував свою діяльність, а експерти ділилися безцінними можливостями. Відновимо Україну разом, приєднуйтесь!» – зазначає лідерка Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine» Юлія Мархель.
У події взяли участь представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівники ОДА, ОВА, мери міст, голови територіальних громад, зіркові амбасадори, громадські активісти, представники медіа, бізнесу, лідери громадської думки, представники фондів та донорських організацій, керівники громадських організацій та об’єднань, керівники асоціацій та спілок, керівники молодіжних, студентських та шкільних рад, керівники молодіжних центрів та активні громадяни.
«У 2024 році ми маємо усвідомити, що триває війна на виживання. Перед нами з’вляються певні виклики. Міцний та об’єднаний тил має забезпечувати перемогу на фронті. Об’єднане суспільство має бути не навколо політики або влади, а навколо спільної ідеї. Залучення людей, які мають перспективний погляд – сьогодні надзвичайно важливо. І саме тому плідна співпраця та нетворкінг на таких подіях, як Х Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку, має спільну корисну мету – обʼєднання заради перемоги!» – Володимир Бондаренко, Секретар Київради, Заступник Київського міського голови.
Організатор та партнери заходу – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Київської міської Ради, Всеукраїнського молодіжного центру, Національної молодіжної ради України, Української студентської ліги, Міжнародного молодіжного руху «School Recycling World», Компанія «Кока-Кола Україна», Кондитерська фабрика “Yarych”.
Відкривали захід Юлія Мархель – Засновниця Всеукраїнського форуму взаємодії та розвитку, лідерка Let’s do it Ukraine, Хейді Солба – Голова міжнародного руху Let’s Do It World та Володимир Бондаренко – Секретар Київради, Заступник Київського міського голови.
На національному рівні до заходи долучилася представники:
Записи прямих трансляцій можна переглянути на офіційній фейсбук-сторінці організації facebook.com/letsdoitukraineeco.
Додаткова інформація. Форум взяв початок у 2014 році, пережив всі важкі роки для історії України анексію АРК, корона вірус, вторгнення росії в Україну та роки великої війни. У 2023 році форум об’єднав понад 500 найкращих спікерів з 24 областей України, почесними гостями стали: Державний Секретар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема, Президент міжнародного руху «Let’s Do It World» Хейді Солба, Заступниця Міністра молоді та спорту України Марина Попатенко, Ведуча ТСН, Єдиного марафону, Нічної Варти Наталія Островська, журналісти телеканалу Інтер, українські співачки Анна Добриднєва, TAYANNA та інші. За всі роки форум об’єднав понад 5000 спікерів та 450 000 глядачів у онлайн та офлайн форматах.
Коментарі