bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги передачі верифікаційних дзвінків)
11.06.2024

    Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує закупівлю згідно коду ДК 021:2015 - 64210000-1 - Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги передачі верифікаційних дзвінків для користувачів операторів рухомого мобільного зв’язку України) (далі – Послуги) за процедурою «Запит цінових пропозицій».

      Закупівля здійснюється за кошти Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією «Стійка відповідь на епідемії ВІЛ і ТБ в умовах війни та відновлення України», згідно з Угодою про надання гранту між Державною установою «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» та Глобальним фондом  № 3645 від 19.12.2023 року.

   Найменування та місцезнаходження Замовника: Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України», 04071, м. Київ, вул. Ярославська 41.

    Назва предмета закупівлі: ДК 021:2015 - 64210000-1 - Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги передачі верифікаційних дзвінків для користувачів операторів рухомого мобільного зв’язку України).

    Строк надання послуг: з дати підписання договору – до 31.12.2024 року

    Місце надання послуг: 04071, м. Київ, вул. Ярославська, буд. 41.

   Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі: визначені в Додатку 2 «Технічне завдання».

    Очікувана вартість предмета закупівлі: 16 000,00 грн. без ПДВ.

Операції з оплати Товарів та послуг звільняються від оподаткування податком на додану вартість згідно статті 7 Закону України від 21.06.2012 року № 4999-VI «Про виконання програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні», п. 26 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 року № 284 «Деякі питання ввезення на митну територію України товарів і постачання на митній території України товарів та надання послуг, що оплачуються за рахунок грантів (субгрантів) Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні».

    Кінцевий термін подання цінових пропозицій: «19»  червня 2024 року до 13:00 (включно) за київським часом.

    Строк, протягом якого цінові пропозиції є дійсними: Цінові пропозиції вважаються дійсними протягом 90 (дев’яносто) календарних днів з дати кінцевого строку подання цінових пропозицій.

    Адреса веб-сайту, на якому розміщена інформація про закупівлю: https://phc.org.ua в розділі «Закупівлі».

     Прізвище, ім’я та по батькові, посада та електронна адреса однієї чи кількох посадових осіб Замовника, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками:

З питань технічної специфікації:

Загоровський Ігор Володимирович - Головний фахівець з інформаційних систем

e-mail: [email protected]      

тел.: +38 099 606 45 41.

З питань проведення процедури закупівлі:

Клєвцова Вікторія – Головний фахівець з закупівель та постачань Відділу закупівель та постачань,

e-mail: [email protected]

тел.: +38 050 508 62 46.

     Порядок подання цінових пропозицій.

   Цінова пропозиція повинна надсилатись на електрону адресу: [email protected] . Усі документи цінової пропозиції повинні бути у вигляді сканованої копії та мати чіткий вигляд повного (завершеного) документу, печатки (за наявності), підпису і т.ін. У разі якщо інформація на сканованій копії буде не доступна до перегляду (зображення буде не чітке, текст (повністю або частково) не буде видно), така пропозиція учасника відхиляється з підстави не надання інформації, передбаченої оголошенням про закупівлю. Цінова пропозиція та всі копії будь-яких документів, що включаються в пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом уповноваженого представника учасника, а також скріпленими печаткою (за її наявності).

Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник. Всі пропозиції, отримані після кінцевого строку подання цінових пропозицій розгляду не підлягають. Кожен учасник має право подати лише одну цінову пропозицію.

    Цінова пропозиція повинна складатися з:

-            документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям та передбачені Додатком № 1 «Інформація про спосіб документального підтвердження відповідності Учасників встановленим кваліфікаційним критеріям»;

-            інформації щодо відповідності запропонованих учасником послуг, технічним, якісними та кількісними характеристикам предмета закупівлі, яка надається шляхом заповнення/підписання Додатку 2 до цього оголошення про закупівлю,

-            інформації про ціну пропозиції, яка надається шляхом заповнення форми «Форма цінової пропозиції», що викладена в Додатку 3 до цього оголошення про закупівлю;

-            листа - згоди в довільній формі про те, що учасник ознайомився та зобов’язується дотримуватись вимог Кодексу поведінки для постачальників Глобального фонду, що викладений в Додатку 4 до оголошення про закупівлю;

-            завіреної підписом уповноваженого представника учасника, а також скріпленої печаткою (за її наявності) Декларації конфлікту інтересів учасника, який подає цінову пропозицію, що викладена в Додатку 5 до оголошення про закупівлю;

-            витяг та/або свідоцтво з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

-            статут або інший установчий документ (для юридичних осіб) та/або опис з кодом, необхідним для доступу до електронних документів Учасника (виписка, статут).

     Перелік критеріїв та методика оцінки цінових пропозицій: Єдиний критерій оцінки є ціна – 100%. Найбільш економічно вигідною пропозицією буде вважатися пропозиція з найнижчою ціною з урахуванням усіх податків і зборів, окрім ПДВ.

Контакти

  • Клєвцова Вікторія

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.