на роботи/послуги з відновлення/модернізації/ремонту
об’єктів водопостачання, санітарії та гігієни в навчальному
закладі Запорізької області
Громадська організація «Жінки і діти України – наше майбутнє» є Партнером Програми ЮНІСЕФ «Надання гуманітарної допомоги/відновлення водопостачання у містах, селищах, об’єднаних громадах, громадах на підтримку дітей, батьків та опікунів» («Delivery of Humanitarian/Recovery WASH response in cities, towns, amalgamated communities, hromadas, in support to children, parents, and caregivers»), що спрямована на підвищення доступу до безпечної питної води, відповідних санітарно-, гігієнічних засобів, покращення практики гігієни у другорядних містах, об’єднаних громадах, громадах, розташованих за межами зони обслуговування основних водоканалів, зокрема шляхом надання стійких до клімату та гендерно-чутливих послуг щодо води, гігієни, санітарії (WASH).
Одним із завдань програми є покращення умов життя та доступу до безпечної води та санітарно-гігієнічних умов для дітей та їх родин, в тому числі ВПО, в Запорізькій області, зокрема в медичних та навчальних закладах.
Проведення робіт, надання послуг з відновлення/модернізації/ремонту об’єктів водопостачання, санітарії та гігієни в навчальному закладі Запорізької області - Петропільський ліцей Широківської сільської ради, Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Петропіль, вул. Молодіжна, 1. Загальна площа приміщень для ремонту 6,2 м2.
Проведення робіт з поточного ремонту об’єктів водопостачання, санітарії та гігієни у приміщеннях Петропільського ліцею Широківської сільської ради, загальна площа яких становить 6,2 м2 (більш детальна інформація в Додатку 1), зокрема:
Під час виконання робіт імплементувати принципи доступності, інклюзивності та гендерної чутливості.
Осяг робіт
Орієнтовний термін надання послуг – до 3 місяців, починаючи з 18 червня 2024 року.
Бюджет на проведення робіт, надання послуг з відновлення/модернізації/ремонту об’єктів водопостачання, санітарії та гігієни в Петропільському навчальному закладі Запорізької області залежить від Бюджету Програми на ці цілі та обсягу запропонованої роботи.
Пропозиції приймаються до 13 червня 2024 року 23.00 включно, електронною поштою на адресу: [email protected] або за адресою офісу ГО «Жінки і діти України – наше майбутнє»: 08112, Київська обл., Бучанський р-н, с. Дмитрівка, вул. Соборна, 35.
Пропозиції будуть оцінені на основі відповідності кваліфікаційним вимогам та ціновій пропозиції.Цінова пропозиція має включати прийнятну ціну відповідно до бюджету Програми, умов технічного завдання та строків надання послуг, з урахування податків та зборів та всіх витрат, та бути подана у формі детального кошторису.
До розгляду будуть допущені лише ті пропозиції, які будуть відповідати нижчезазначеним кваліфікаційним вимогам:
- Підтверджений досвід будівництва/відновлення/модернізації/реконструкції або ремонту об’єктів, в тому числі соціальної сфери (мінімум 2 роки) із залученням кваліфікованого персоналу (архітектор, інженер-проектувальник тощо).
- Досвід виконання подібних робіт в Запорізькій області (мінімум 2 роботи).
Переможцю буде надіслано лист протягом 5 днів після визначення результатів тендеру.
Коментарі