БО “БФ “Ресурси життя” реалізувала міні - проект «Гуманітарна підтримка ініціатив спільнот ключових груп (КГ) населення, які зазнають негативного впливу епідемії ВІЛ в Україні» за підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я».
За результатами реалізації даного проекту уразливі до ВІЛ групи населення та ВІЛ - позитивні особи м. Нікополь та м. Покров Дніпропетровської області отримали гуманітарну допомогу у вигляді побутової хімії та засобів гігієни (69 гігієнічних наборів), продуктів харчування (66 продуктових наборів), пледів - покривал (60 шт), ліхтарів ручних (67 шт), комплетів термобілизни (60 комплектів) та рюкзаків (60 шт).
Завдяки реалізації проекту люди з уразливих до ВІЛ груп населення та ВІЛ - позитивні особи, які знаходяться у складних життєвих обставинах, змогли задовольнити свої базові потреби та були дуже вдячні за таку вкрай необхідну та актуальну допомогу в умовах війни.
Коментарі