Саме це стане предметом травневих обговорень на діалогових майданчиках “Громадянської платформи відновлення Березанської громади”, що формуються.
НЕБАЙДУЖІ ЖИТЕЛІ УСІХ СІЛ ГРОМАДИ!
Запрошуємо Вас на обговорення, що відбудуться у:
З питань участі звертайтесь до Руслана Бітніша, голови правління ГО «Новоодеська рада старійшин» на:
Зареєстрованим учасникам:
— Повідомимо місце проведення;
— Компенсуємо витрати на проїзд у розмірі вартості квитків на автобус згідно наданих проїзних документів, або вартість витраченого бензину при наявності чеку.
РАЗОМ ЗНАЙДЕМО РЕCУРСИ ДЛЯ СТІЙКОСТІ І ЗРОСТАНННЯ !
Прес-служба ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»
Обговорення відбудуться в рамках проєкту «Громадянська платформа для відбудови на краще двох громад Миколаївщини», що реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».
Партнерами проєкту є: Березанська та Новоодеська ради, “ГО “Мрії в реальність”(Березанка), ГО «Новоодеська рада старійшин», та Національна платформа згуртованості та стійкості” разом з “Українським незалежним центром політичних досліджень” (м. Київ).
Коментарі