Громадська організація «Жінки і діти України – наше майбутнє» є Партнером Програми ЮНІСЕФ «Надання гуманітарної допомоги/відновлення водопостачання у містах, селищах, об’єднаних громадах, громадах на підтримку дітей, батьків та опікунів» («Delivery of Humanitarian/Recovery WASH response in cities, towns, amalgamated communities, hromadas, in support to children, parents, and caregivers»), що спрямована на підвищення доступу до безпечної питної води, відповідних санітарно-, гігієнічних засобів, покращення практики гігієни у другорядних містах, об’єднаних громадах, громадах, розташованих за межами зони обслуговування основних водоканалів, зокрема шляхом надання стійких до клімату та гендерно-чутливих послуг щодо води, гігієни, санітарії (WASH).
Одним із завдань програми є покращення умов життя та доступу до безпечної води та санітарно-гігієнічних умов для дітей та їх родин, в тому числі ВПО, в Запорізькій області, зокрема в медичних та навчальних закладах.
Проведення робіт, надання послуг з відновлення/модернізації/ремонту об’єктів водопостачання, санітарії та гігієни в 5-ти медичних та навчальних закладах громад Запорізької області (5 лотів):
Лот 1. Запорізька дитяча лікарня №5, м. Запоріжжя, вулиця Сорочинська, будинок 28а, загальна площа приміщень для ремонту становить 13,00 м2
Лот 2.Запорізький Центр Первинної Медико-Санітарної Допомоги №9, м. Запоріжжя, вулиця Щаслива/Дудикіна, будинок 1/6, загальна площа приміщень для ремонту становить 12,80 м2 м2
Лот 3.Амбулаторія загальної практики сімейної медицини, Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Матвіївка, вул. Центральна, 158-А, загальна площа приміщень для ремонту 11,60 м2
Лот 4. Опорний комунальний заклад загальної середньої освіти “Орієнтир”, Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Петро-Михайлівка, вул. Миру, 68, загальна площа приміщень для ремонту 14,00 м2
Лот 5. Петропільський ліцей Широківської сільської ради, Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Петропіль, вул. Молодіжна, 1, загальна площа приміщень для ремонту 19,00 м2.
Орієнтовний термін надання послуг – до 3 місяців, починаючи з 1 червня 2024 року.
Бюджет на проведення робіт, надання послуг з відновлення/модернізації/ремонту об’єктів водопостачання, санітарії та гігієни в 5-ти медичних та навчальних закладах громад Запорізької області (5 лотів) залежить від Бюджету Програми на ці цілі та обсягу запропонованої роботи.
Учасники тендеру можуть надати пропозицію для всіх Лотів або будь-якого окремого Лота, або будь-якої комбінації Лотів.
Пропозиції приймаються до 28 травня 2024 року 23.00 включно, електронною поштою на адресу: [email protected] або за адресою офісу ГО «Жінки і діти України – наше майбутнє»: 08112, Київська обл., Бучанський р-н, с. Дмитрівка, вул. Соборна, 35.
Пропозиції будуть оцінені на основі відповідності кваліфікаційним вимогам та ціновій пропозиції.Цінова пропозиція має включати прийнятну ціну відповідно до бюджету Програми, умов технічного завдання та строків надання послуг, з урахування податків та зборів та всіх витрат, та бути подана у формі детального кошторису, а також зведеної форми цінової пропозиції (Додаток 5. Зведена форма цінової пропозиції).
До розгляду будуть допущені лише ті пропозиції, які будуть відповідати нижчезазначеним кваліфікаційним вимогам:
- Підтверджений досвід будівництва/відновлення/модернізації/реконструкції або ремонту об’єктів, в тому числі соціальної сфери (мінімум 2 роки) із залученням кваліфікованого персоналу (архітектор, інженер-проектувальник тощо).
- Досвід виконання подібних робіт в Запорізькій області (мінімум 2 роботи).
Переможцю буде надіслано лист протягом 5 днів після визначення результатів тендеру.
Коментарі