Економічні концепції для належного врядування викладатиме Олександр Кілієвич – доцент Києво-Могилянської школи врядування імені Андрія Мелешевича. Він зауважує, що це ті знання, без яких не можуть прийматись жодні управлінські рішення. Спільної мови врядування та політики навчатиме Геннадій Рябцев – професор, доктор наук з державного управління, кандидат технічних наук.
Ветерани і ветеранки також більше дізнаються про Європейський Союз: структуру, функції та інституції, реакцію ЄС на війну, розв’язану проти України росією, – законодавство, санкційні пакети, рішення щодо військової та економічної допомоги.
Говоритимуть і про регіональний розвиток як ключову політику ЄС.
“Україна, яка долучилася до процесу євроінтеграції як кандидат у члени Європейського Союзу, повинна переосмислити свою політику розвитку”, – зауважив директор з питань науки та розвитку Інституту громадянського суспільства Анатолій Ткачук.
Професорка Києво-Могилянської школи врядування імені Андрія Мелешевича, докторка наук з державного управління Аліна Халецька розповість ветеранам і ветеранкам про структуру, функції та інституції Європейського Союзу.
“Розглянемо реакцію ЄС на виклики широкомасштабної війни Росії проти України: законодавчому рівні, державних інституцій, санкційні пакети. А також рішення щодо військової, економічної, військової та гуманітарної підтримки.
Вивчатимуть учасники та учасниці програми й основи електронного врядування. Магістрка публічного управління та адміністрування, магістрка права Ольга Рябуха передаватиме свій досвід як керівниця проєктів розробки публічних послуг Міністерства цифрової трансформації України.
Коментарі