bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Фінальні випуски дитячого «Бробакс Шоу» з маленькими Лео та Елвіном
16.04.2024

Дивіться нові випуски «Бробакс Шоу» пізнавального-розвиваючого проєкту для дітей від Суспільного.

Нові епізоди, які ви ще не бачили, з ведучими-дітьми Лео та Елвіном Буша можна подивитися на дитячому ютуб-каналі «Бробакс».

Шоу в поєднанні з короткими анімаційними експлейнерами пояснює дітям речі, які відбуваються навколо: як використовувати свою фантазію, які можуть бути небезпечні ситуації у житті та як на них правильно реагувати, які бувають жанри книжок та з чого безпосередньо складається книжка, чим відрізняються дикі тварини від домашніх, які бувають та як працюють органи чуття у людини, що таке розумне споживання та відповідальне ставлення до одягу, будова органів тіла, а також багато нового та цікавого про нашу рідну Україну.

У новому випуску «Бробакс Шоу» Елвін та Лео поринають у світ фантазії. Перевіряють свою фантазію завдяки предметам із магічного боксу та створюють справжнє пісочне шоу. Хутчіш вмикайте новий випуск «Бробакс Шоу» та вперед дізнаватись цікаве про навколишній світ.

У цьому випуску Елвін та Лео розпізнають небезпечні ситуації разом із поліціянткою Юлією Радчук: повітряна тривога, незнайомці та безпека на дорозі. Лео розповів про своє правило «ВВВ» коли прямує до укриття. А як літери розшифровуються — дізнавайтесь у відео.

Читайте також: Добірка випусків дитячого «Бробакс Шоу» з Лео та Елвіном Бушами

У новому випуску «Бробакс Шоу» хлопці дізнаються усе про книжки: побудова книжки, жанри, процес створення ілюстрацій та навіть розробляють макет для своєї історії. А в гості до них завітала дизайнерка та ілюстраторка Оксана Щербакова. А ще хлопці проведуть експеримент, щоб перевірити чи справді для ілюстрацій у книжках використовують лише чотири кольори.

А тепер поговоримо, чим відрізняються дикі тварини від домашніх. А також ведучі спробують приготувати корм для котів і навіть дадуть котику спробувати, що в них вийшло. Ще в гості завітає кінологиня Аляска Вар’єва і навчить Елвіна та Лео, як потрібно тренувати собак.

Елвін та Лео пізнають роботу органів чуття: дегустують їжу із заплющеними очима, розрізняють кольори у темряві, перевіряють свої тактильні здібності та прислухаються до тиші. Чи вдасться пройти всі експерименти та застосувати потрібні органи чуття? Вмикайте випуск, щоб дізнатись цікаве про навколишній світ.

Читайте також: Блогери змагаються за звання найрозумнішого у науковому шоу «Хто тут Ейнштейн?»

Випуск «Бробакс Шоу» розказує, як дати друге життя речам та що таке розумне споживання. А також Ангеліна Троша, активістка проєкту «ЕкоГлухів», розповість усе про сортування сміття і як стати мегакрутим помічником планети. Хутчіш вмикайте новий випуск «Бробакс Шоу».

Елвін та Лео дізнаються нову інформацію про себе. Розглянуть будову органів тіла людини, як працює серце, легені та мозок. А ще дитяча лікарка Анастасія Шелевицька провела експеримент, щоб показати як серце качає кров.

У завершальному випуску цього сезону «Бробакс Шоу» брати Елвін та Лео дізнаються все про Україну, подорожують мапою та досліджують області та міста нашої країни за допомогою челенджа. А ще до них приєдналась фольклористка Марія Квітка, разом з нею брати дізнаються про одяг, який носили українці у різних регіонах та заспівали народну пісню «Ой у лузі червона калина».

Читайте також: Синергія традицій і прогресу: про роботу з дитячим контентом суспільного мовника Японії NHK

Більше українського дитячого контенту дивіться на ютуб-каналі «Бробакс» та доєднуйтесь до спільноти Суспільне Казки у телеграмі.

Для дітей старшого віку та підлітків пропонуємо подивитися наш ютуб-канал «Колайдер». Також ви можете підписатися на проєкт в інстаграмі та тіктоці.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

Програма створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю АТ «НСТУ» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Контакти

  • Суспільне мовлення ютуб-канал «Бробакс» pr-менеджер Ірина Моторна [email protected]

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.