bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги
03.04.2024

    Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує закупівлю за процедурою «Запит цінових пропозицій» відповідно до коду ДК 021:2015 - 92110000-5 - Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (Послуга з виробництва відеоролика на тему «Використання налоксону при передозуванні») в рамках реалізації програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

        Характеристика предмету закупівлі, у тому числі необхідні технічні, якісні, кількісні та інші параметри: визначені в Додатку № 1 «Технічна специфікація».

    Кінцевий термін подання тендерних пропозицій:  «12» квітня 2024 року до 13:00 (включно) за київським часом.

    Адреса веб-сайту, на якому розміщена інформація про закупівлю: https://phc.org.ua в розділі «Закупівлі».

    Очікувана вартість закупівлі: 182 600,00 грн.

   Строк дії тендерної пропозиції: тендерна пропозиція повинна бути дійсна протягом 90 (дев’яносто) календарних днів.

     Строк надання послуг: з дати укладання договору до 28 червня 2024 року.

    Контактні дані для подачі цінової пропозиції: цінова пропозиція, яка складається з документів, зазначених у п. 11,  повинна надсилатись у вигляді сканованих копій та мати чіткий вигляд повного (завершеного) документу, печатки, підпису і т.ін., на електрону адресу: [email protected] з зазначенням у темі листа: «Цінова пропозиція на закупівлю предмету закупівлі згідно коду ДК 021:2015 - 92110000-5 - Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (Послуга з виробництва відеоролика на тему «Використання налоксону при передозуванні»), до уваги: головного фахівця відділу закупівель та постачань Клєвцової Вікторії, тел.: (050) 508-62-46.

    Організаційні вимоги:

 • Юридична особа або Фізична особа-підприємець за законодавством України.
 • Оплата здійснюватиметься виключно без ПДВ, по факту надання послуг протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати надання послуг та підписання уповноваженими представниками Сторін акту про надання послуг.

    Критерії оцінки тендерних пропозицій, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам:  Ціновий критерій.

  Цінова пропозиція обов’язково має включати в себе:

 • підписаний Додаток № 1 «Технічна специфікація»;
 • документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям та передбачені Додатком № 2 «Інформація про спосіб документального підтвердження відповідності Учасників встановленим кваліфікаційним критеріям»;
 • цінову пропозицію: заповнений та підписаний Додаток № 3 «Форма цінової пропозиції»;
 • витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
 • статут або інший установчий  документ (для юридичних осіб) та/або опис з кодом, необхідним для доступу до електронних документів Учасника (виписка, статут);
 • заповнений та підписаний Додаток № 4 «Декларація конфлікту інтересів учасника тендерної процедури»;
 • іншу інформацію і документами, які учасник вважає за необхідне подати.

       Посадові особи Замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками закупівлі: додаткову інформацію можна отримати головного фахівця відділу закупівель та постачань Клєвцової Вікторії,  тел.: (050) 508-62-46 , е-mail: [email protected].

Контакти

 • Клєвцова Вікторія

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.