bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Український фонд «Благополуччя дітей» шукає надавача послуг з виготовлення меблів для офісу
02.04.2024

Всеукраїнська благодійна організація «Український фонд «Благополуччя дітей» в межах проекту «Комплексна гуманітарна допомога постраждалим від конфлікту жителям України та громадянам третіх країн в Україні, Польщі, Румунії та Молдові» (Project No. K-EUM-2023-9004), що впроваджується за фінансової підтримки Diakonie Katastrophenhilfe, проводить відбір надавача послуг з виготовлення меблів для офісу з технічними характеристиками зазначеними у Додатку 1.

Запрошуємо Вашу компанію взяти участь у відборі та надати комерційну пропозицію.

Вимоги до змісту оформлення  та подачі пакету документів на відбір:

  • цінова пропозиція оформлюється на бланку компанії відповідно до наданого формату (Додаток 2) з зазначенням ПІБ, посади, підпису відповідальної контактної особи та печатки (за наявності);
  • кваліфікаційна частина окремим файлом у довільному форматі: про компанію, опис досвіду та кваліфікації, приклади робіт, рекомендації, посилання на веб сторінку та соціальні мережі компанії;
  • у разі надання пропозиції від ФОП, до пакету документів додати копію свідоцтва про державну реєстрацію.

Відсутність документів, передбачених в документації відбору учасника або надання учасником документів, які не відповідають вимогам, розцінюється як невідповідність пропозиції умовам відбору.

Пакет документів має надійти до Фонду не пізніше 18:00 9 квітня 2024 року з поміткою «Відбір постачальника з виготовлення меблів для офісу» на адресу [email protected]

Співпраця здійснюватиметься за безготівковим розрахунком.

Український фонд «Благополуччя дітей» наголошує, що наша організація не зобов’язана обрати надавачем послуг компанію, яка надасть найнижчу цінову пропозицію.

У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтесь до Тетяни Хомутініної (електронна пошта [email protected] , телефон – (044) 537-20-16).

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.