Учасницями проєкту стали Локачинська, Литовезька, Боратинська, Шацька, Любешівська, Зимнівська, Ратнівська, Вишнівська, Нововолинська, Доросинівська громади з Волині; Березнівська, Клесівська, Білокриницька, Рокитнівська, Бабинська, Радивилівська, Козинська, Костопільська, Здовбицька, Сарненська громади з Рівненщини; Саф’янівська, Арцизька, Кодимська, Нерубайська, Доброславська, Красносільська, Білгород-Дністровська, Визирська, Болградська, Розквітівська громади з Одещини.
«Ми отримали чимало заявок від громад і були приємно вражені їхньою якістю та ретельним підходом учасників конкурсного відбору до підготовки конкурсних документів. У час війни і дуже складної економічної ситуації функціонування місцевих молодіжних рад як платформи для молодіжної соціально-політичної діяльності та залучення молоді до прийняття рішень у громадах є дієвим фактором для відновлення громад. І саме зараз, як ніколи, нам важливо, щоб українська молодь могла отримати можливість відігравати дедалі більшу роль у місцевому самоврядуванні та справах громад», - розповів Віталій Світлик, директор ЦПС.
Метою проєкту є створення активних та впливових молодіжних рад у громадах-партнерках, підвищення рівня практичних знань і навичок членів цих молодіжних рад для ефективної і впливової участі у місцевих справах та процесах прийняття рішень.
У межах проєктної діяльності буде створено молодіжні ради в громадах, де їх ще немає, а чинні ради будуть відновлені та стануть більш активними, впливовими та ефективними. Також будуть докладені зусилля для популяризації та підтримки молодіжних рад серед зацікавлених сторін місцевого самоврядування і місцевих жителів у громадах-партнерках.
Ця публікація створена ГО «Центр політичних студій» в рамках проєкту «Активна молодь – сильна громада» та стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.
Коментарі