bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурсні торги (тендер) на закупівлю меблів для облаштування ресурсних кімнат
01.03.2024

Благодійна організація «ТБ ЛЮДИ УКРАЇНИ» (далі – «Організація») оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю меблів для облаштування ресурсних кімнат.

Джерело фінансування закупівлі – Дана закупівля здійснюється в рамках реалізації проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», що фінансується міжнародною організацією PATH.

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг:

Березень – квітень 2024 року

Термін завершення прийому цінових пропозицій: 18:00 07.03.2024 р.

Очікуваний результат: підписання угоди про співпрацю та постачання меблів для облаштування ресурсної кімнати.

Обов’язкові технічні вимоги до предмета закупівлі1 та документи, які підтверджують відповідність вимогам:

Постачання товарів відповідно до технічних характеристик, вказаних у Додатку 1.

 

 

Додаток 1 (з чітким дотриманням ін. технічних характеристик)
Безготівковий розрахунок

 

 

Додаток 1
Надання послуг без ПДВ

 

 

Додаток 1
Фіксована вартість послуг (не менше ніж 60 днів з дати підписання договору)

 

 

Додаток 1
Надання послуг повинне здійснюватися транспортом постачальника та за рахунок постачальника на адреси вказані в Додатку 1 Додаток 1

Обов’язкові кваліфікаційні  вимоги до предмета закупівлі2 та Документи, які підтверджують відповідність вимогам:

Право на здійснення підприємницької діяльності Підприємства (ТОВ, ВАТ, ЗАТ, Приватні підприємства тощо) копії свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується). Фізична особа – підприємець (ФОП) на єдиному податку – копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та копію діючої ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується). Фізична особа – підприємець (ФОП) на загальній системі оподаткування – копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується).

Організація не переслідує обрання конкретної торгової марки.

Організацією приймаються пропозиції на товари, які мають подібні характеристики і які забезпечують результати, які є еквівалентними або кращими за ті, які необхідні.

Організація залишає за собою право збільшити або зменшити обсяг закупівлі у межах 20% від обсягу, вказаного у Додатку 1!

ПРОПОЗИЦІЯ МАЄ ВКЛЮЧАТИ В СЕБЕ

 1. Пропозиція подається у формі офіційної пропозиції, що відповідає технічним та кваліфікаційним вимогам вказаним в оголошенні.
 2. Заповнений Додаток 1 – з чітким дотриманням технічних характеристик.
 3. Копії:
 • Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця або Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
 • Свідоцтва платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ) або Свідоцтва про сплату єдиного податку;
 • Витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, виданого не раніше 01.01.2012 р.;
 • Статуту (для юридичних осіб).
 1. Також, просимо додати до Вашої пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи тощо).

Правила оформлення пропозиції учасника:

 1. Всі копії будь-яких документів, що включаються в пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).
 2. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
 3. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе учасник.
 4. Строк дії пропозиції повинен становити не менше 60 календарних днів з дати підписання угоди про співпрацю, що повинно бути зазначено у самій пропозиції.

Зверніть увагу: цінову пропозицію необхідно подавати на електронну пошту [email protected]!

 

Невідповідність хоча б одній з технічних та технічних вимог тендерної пропозиції учасника призводить до автоматичної повної дискваліфікації такої тендерної пропозиції.

2 Пропозиції, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам, будуть оцінюватись за критеріями оцінки.

Контакти

 • У разі виникнення запитань звертайтесь
 • будь ласка
 • за тел. тел. (063) 862-33-60 або на ел. адресу [email protected]

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.