bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГО «КІНБУРН» оголошує конкурс із закупівлі послуг графічного та веб-дизайну
01.03.2024

Конкурсне оголошення про проведення конкурсної закупівлі №10  

ГО «КІНБУРН» в межах грантового проєкту «Посилення спроможності до популяризації та підтримки розвитку блакитної та зеленої економіки в м. Миколаєві», грантова угода  № M4EG- PD-LVGA-2023-02, що реалізується за підтримки Спільної ініціативи Європейського Союзу та Програми розвитку ООН та за фінансової підтримки Фонду Підтримки Інновацій, що фінансується Урядом Данії, оголошує конкурс із закупівлі послуг графічного та веб-дизайну для розробки та запуску бренду Blue Innovation Challenge.

 

Дата оголошення про конкурс: 01.03.2024р.

Термін подання конкурсних пропозицій: 10.03.2024р.

Предметом закупівлі є розробка графічного та веб-дизайну для розробки та запуску бренду Blue Innovation Challenge.

Докладні вимоги до предмету закупівлі наведені у Технічному завданні до конкурсної закупівлі №10.

Строк надання послуг: варіативний, дивись технічне завдання до конкурсної закупівлі №10.

Умови оплати: тільки післяплата після підписання акту виконаних робіт обома сторонами та наявного повного звітного пакету документів.

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника конкурсу

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для надання послуг, та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір надання послуг, рахунок-фактура, акт виконаних робіт/наданих послуг).

Робота може бути виконана безпосередньо одним виконавцем, що задовольняє всім висунутим умовам, так і компанією, яка має досвід надання аналогічних послуг на ринку.

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи:

 1. Заповнену форму конкурсної пропозиції за підписом та печаткою (за наявності)
 2. Виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, де мають бути зазначені відповідні КВЕДи;
 3. Витяг з реєстру платників податків;
 4. Довідку про досвід постачання аналогічних товарів (Додаток 11_Перелік контактів партнерів) у кількості не менше 3-х у період за останні 3 (три) роки. Учасник за бажанням може надати додаткові документи чи/та матеріали, які є підтвердженням необхідного досвіду та кваліфікації, а саме: резюме, сертифікати/дипломи, портфоліо аналогічних/споріднених робіт, договори на надання аналогічних послуг, рекомендаційні листи, щодо надання таких послуг, тощо;
 5. Лист-гарантія у довільній формі, який містить інформацію про те, що учасник не підпадає під дію Закону України «Про санкції», Указу Президента від 15.05.2017р. №63/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017р. «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», Указу Президента України від 15 травня 2017р. №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017р. «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

Істотні критерії (умови) оцінювання комерційних пропозицій:

 1. Відповідність запропонованих послуг висунутим вимогам у технічному завданні
 2. Наявність аналогічного (релевантного) досвіду роботи не менше 3 років;
 3. Ціна.

Конкурсні процедури

Запитання щодо конкурсу можна надсилати в електронному вигляді на електронну адресу: [email protected]

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього конкурсного оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

Конкурсні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу [email protected] з темою листа «Конкурс №10» до 23.59 10.03.2024 року.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться організатором після фінансової та технічної оцінки запропонованих комерційних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному оголошенні, але не пізніше 15.03.2024.

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором учасникам шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження

Учасник цього конкурсу приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього оголошення.

Учасник, надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (проведення конкурсу) за цим оголошенням, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор може відхилити його комерційну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови (згідно з технічними вимогами).

Контактна особа: Олександр Попов, телефон (097) 9412751

Контакти

 • Олександр Попов
 • (097) 9412751

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.