bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендерна пропозиція на проведення аудиторських послуг фінансової звітності
01.03.2024

Аудиторські послуги включають у себе проведення аудиту фінансової звітності за результатами реалізації проєкту «Сприяння соціально відповідальному економічному зростанню в Хмельницькому регіоні» за підтримки благодійного фонду Renovabis. Проєкт реалізується з 01.01.2024 року по 31.12.2025 року.

Загальні вимоги до проведення аудиту фінансової звітності Проєкту: 

Перевірка належного та правильного використання коштів, отриманих організацією з метою реалізації проєкту, та оформлення аудиторських звітів з аудиторськими висновками за результатами вказаної перевірки, згідно визначеної процедури. Аудиторські звіти мають бути підготовлені українською та англійською мовами

Більш детальний опис обсягу та інших особливостей надання аудиторських послуг відображено у технічному завданні, яке є невід’ємним додатком до цього Оголошення.

Термін складання аудиторських звітів

Проведення аудиту фінансової звітності здійснюється кожні 6 місяців протягом всього строку реалізації проєкту. 

За результатами проведення зазначених аудитів має бути оформлено 4 поточні аудиторські звіти та підсумковий аудиторський звіт, а саме:

Перший аудиторський звіт з аудиторським висновком: до 15 липня 2024  року (включно).

Другий аудиторський звіт з аудиторським висновком: до 15 січня 2025 року (включно).

Третій аудиторський звіт з аудиторським висновком: до 15 липня 2025 року (включно).

Четвертий аудиторський звіт з аудиторським висновком: до 15 січня 2026 року (включно).


Хто може взяти участь у тендер?

До участі у конкурсі запрошуються аудитори та аудиторські фірми, які відповідають наступним загальним вимогам та критеріям:

 1. Мають сертифікат аудитора та внесені до реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності у порядку, встановленому чинним законодавством України.

 2. Мають відповідну кваліфікацію для проведення аудиту фінансової звітності за результатами реалізації проєктів неприбуткових організацій згідно з міжнародними стандартами аудиту.

 3. Мають успішний досвід проведення аудиту фінансової звітності за результатами реалізації реалізації проєктів неприбуткових організацій у межах їх статутної діяльності  протягом не менше, ніж останні 5 років.

 4. Мають позитивні рекомендації від інших неприбуткових організацій щодо професійності, незалежності та об’єктивності проведення аудиту фінансової звітності, що, за наявності такої можливості, може бути підтверджено документально.

 5. Здійснюють аудиторську діяльність на підставі КВЕДу 69.20 “Діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту; консультування з питань оподаткування”.

 6. Здійснюють аудиторську діяльність у межах системи оподаткування, визначеної відповідно до положень Податкового кодексу України. 

Для участі у тендерній процедурі аудитори та аудиторські фірми мають подати на розгляд документи, перелік яких наведено нижче: 

 • документи, які підтверджують право на здійснення аудиторської діяльності: виписка;

 • документи, які підтверджують досвід та кваліфікацію учасника:

 • документи, які підтверджують правосуб’єктність та загальні відомості про учасника.

Учасники Тендерної процедури в обов’язковому порядку надсилають на розгляд Організації Комерційну пропозицію разом з наведеними документами.

Комерційна пропозиція має містити:

 • найменування/ПІБ учасника Тендерної процедури;

 • адреса зареєстрованого місцезнаходження учасника;

 • контактний телефон, адресу електронної пошти учасника;

 • контактний телефон, адресу електронної пошти керівника та/або іншої уповноваженої особи організації;

 • повний кошторис або калькуляцію вартості послуг;

 • інші відомості, необхідні Організації для належного проведення Тендерної процедури.

Комерційні пропозиції готуються та подаються виключно українською мовою.

Кінцевий термін подачі документів та комерційних пропозицій для участі у тендерній процедурі: 29 березня 2024 року до 18:00 год.

Документи в електронній формі надсилаються на електронну поштову адресу: [email protected]

Деталі щодо необхідних документів, технічного завдання для аудиторського звіту та комерційна пропозиція подані у доданих до цього оголошення документах.

Контакти

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.