17-18 лютого відбувся другий тренінг “Стресостійкість для молоді” для 20 фахівців Чернігівщини.
Це були неймовірно насичені та надихаючі два дні, які для багатьох стали одним з кроків в самодослідженні. Наші учасники (психологи, педагоги та активісти) отримали нові дієві інструменти роботи з тілом та арттерапію.
Як зазначила учасниця тренінгу: “Два дні, проведені з Ахалар, були неперевершеними. Кожен момент був наповнений магією світла, спілкуванням та смакуванням нових технік. Вихідні запам’ятаються надовго, а отримані знання будемо нести далі. Вдячні Всесвіту, що опинилися в потрібному місці у потрібний момент! Все, що отримали, дуже цінно, практично і дуже дієво!”
Для декого такі методи самопідтримки стали відкриттям. Соматичний підхід вимагає тонкого відчуття тіла та натренованої уваги до тілесних процесів. Робота з ними і є основою саморегуляції.
Директор проєкту Юрій Трохименко прокоментував підхід організації: “Центр АХАЛАР вивчає потреби громад. Ми шукаємо шляхи їх задоволення. В нинішніх умовах надзвичайно важливо працювати на підвищення стресостійкості, навчаючи вчителів та психологів. Вони понесуть ці знання далі. Те, що ми на вірному шляху каже попит на наші навчання. На три тренінги (60 місць) подалося понад 320 людей”.
Наразі ми вже маємо ефективний досвід навчання фахівців Чернігівщини. Після першого тренінгу, який відбувся 3 тижні тому, наші учні провели близько 25 заходів. Понад 400 молодих людей вже отримали знання з підвищення стресостійкості.
Наша робота продовжується. Наступну зустріч плануємо в березні.
Маємо надію, що понад 1000 молодих українців відкриють для себе світ саморегуляції і зможуть протистояти стресу.
Проєкт здійснюється Центром АХАЛАР за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ). This project is funded by the UK Government / Проєкт фінансується Урядом Великої Британії.
Коментарі