bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Місцеві закупівлі послуг з утилізації відходів медичного призначення
13.02.2024

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» (далі – «Організатор») оголошує місцеві закупівлі послуг з утилізації відходів медичного призначення для забезпечення реалізації проєктів Організації.

 

Предмет закупівлі:

послуги зі збору, зберігання, перевезення, оброблення, знешкодження та утилізації небезпечних відходів медичного призначення (100 кг раз в пів року – в продовж 2024 року): використані, непромиті, нерозібрані (або розібрані) шприци (пластиковий шприц з поршнем, зі сталевою голкою та ковпачком (або без ковпачка); використані ватки та серветки; використані тест-системи для діагностики на ВІЛ, гепатити В і С та сифіліс; пластикові пляшечки з-під буфера, та ін.

Довідково: шприци збираються з вулиць, підвалів, квартир і можуть містити залишки крові та наркотичних речовин, які потенційно можуть бути збудниками інфекційних захворювань.

Місце збору медичних відходів: м. Київ, вулиця Байди-Вишневецького (колишня Осиповського), 9

  1. послуги з утилізації прострочених АРВ-препаратів (АРВ-препарати, в яких закінчився термін придатності чи вони не відповідають сучасним схемам лікування)

Місце збору: регіональні заклади охорони здоров’я в (ЗОЗ)

-           м. Вінниця

-           м. Київ - Інститут ІЕІХ ім. Л.В. Громашевського

-           Київська область

-           м. Рівне

-           м. Тернопіль

-           м. Хмельницький

*детальні адреси ЗОЗ будуть надані переможцю місцевої закупівлі

 

Джерело фінансування закупівлі: Закупівля здійснюється в рамках проєктів Організації, що реалізуються за кошти грантів (субгрантів) донорів, в тому числі субгранту донором якого є Уряд США через департамент охорони здоров’я та соціального забезпечення США/Центри контролю та профілактики захворювань, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

 

ВАЖЛИВО! ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Закупівля послуг, передбачених предметом закупівлі, за кошти субгранту, наданого відповідно до програми Уряду США через департамент охорони здоров’я та соціального забезпечення США/Центри контролю та профілактики захворювань, здійснюється без ПДВ (звільнення операції від податку на додану вартість та  оплату послуг без податку на додану вартість на підставі ст. 197.11 Податкового кодексу України, у зв’язку з тим, що надані послуги фінансуються за рахунок міжнародної технічної допомоги, яка надається відповідно до міжнародного договору Угоди між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки про гуманітарне і техніко-економічне співробітництво від 07 травня 1992 року в рамках реалізації проєкту «Підтримка системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ і системи управління/поліпшення якості лабораторій Міністерства охорони здоров’я України, покращення використання стратегічної інформації та розбудова потенціалу громадської охорони здоров’я в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR)»).

 

Умови оплати: безготівковий розрахунок, шляхом перерахування коштів на банківський рахунок постачальника, після підписання договору надання послуг та виставленого рахунку-фактури.

 

Термін надання послуг: з дати підписання договору до 31 грудня 2024 року та/або до виконання всіх зобов’язань згідно з Договором.

 

Пропозиції приймаються на електронну адресу : [email protected]

Кінцева дата подання  пропозицій: 17:00 05  20 лютого 2024 року.

 

Склад цінової пропозиції:

1. Цінова пропозиція.

2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам;

3. Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» повідомляє, що усі кандидати проходять перевірку на доброчесність, а також перевірку відповідності поданих даних через пошук відкритих даних у мережі Інтернет, через аналіз спеціальних реєстрів, в тому числі, але не обмежуючись, про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність судових позовів або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України. Подаючи свою пропозицію, кандидат погоджується на таку перевірку.

 

Учасник ознайомлений        з Кодексом поведінки постачальників (http://network.org.ua/projects/nuo/purchase.php ).

 

Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками шляхом електронного листування.

Вісангірієва Олена,

e-mail: [email protected]

 

ВБО “Конвіктус Україна”

http://www.convictus.org.ua

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.