bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Запит на надання комерційної пропозиції на придбання кондиціонера Osaka (on-off) ST-07HH
12.02.2024

ЗАПИТ НА НАДАННЯ КОМЕРЦІЙНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

 

Назва запиту на надання комерційної пропозиції:

Кондеціонер Osaka (on-off) ST-07HH

ГО «Центр сучасного розвитку та інновацій» в межах грантового проєкту                       «Активізація участі громадян для покращення безпеки громад, зміцнення соціальної структури та підвищення стабільності на територіях, що постраждали внаслідок війни в Україні», що реалізується за підтримки ПРООН для 3 територіальних підрозділах поліції  в м. Миргород,       м. Лубни, м. Кременчук «Зеленої кімнати» для проведення слідчих дій відносно дитини та конфіденційного спілкування з адвокатом, запрошує Вас надати цінову пропозицію відповідно до вимог даного Запиту.

Пропозиції мають бути отримані не пізніше дати та часу, зазначених у наведеній нижче таблиці:

 

Дата запиту на надання комерційної пропозиції:

12 лютого 2024 року

Кінцева дата для питань:

14 лютого 2024 року до 18:00

Кінцева дата та час надання комерційної пропозиції:

14 лютого 2024 року до 18:00

Контактна інформація:

[email protected]

Повний опис потреб/Технічне завдання/Специфікації

Виробник       Osaka

Тип      настінний

Потужність (max)       охолодження/нагрів - 830/800 Вт

Охолодна здатність    7 BTU

Площа приміщення    21 м²

Потужність охолодження      2052 Вт

Потужність обігріву  2200 Вт

Температурний діапазон роботи       (охолодження) +16°C..до +43°C., (обігрів) -7 до +28°C

Тип компресора         звичайний (on-off)

Система очищення повітря   фільтр тонкого очищення

Рівень шуму   внутрішнього блоку (хв./середн./макс.) – 26/29/33 дБ., зовнішнього блоку – 50 дБ

Живлення       (220-240), 50Гц, 1ф

Системи захисту        гідрофільне покриття теплообмінника; авторестарт; самодіагностика; автозахист компресора (пауза-затримка запуску)

Розмір (ВхШхГ)         внутрішнього блоку – 255х698x190 мм., зовнішнього блоку – 500х600x232 мм.

Вага    внутрішнього блоку – 6,5 кг., зовнішнього блоку – 20,5 кг.

Холодоагент   R-410А

Колір  білий

додаткова інформація режими роботи: нічний, обігрів, осушення, охолодження; дисплей; таймер сну; легкознімна передня панель; витрата повітря внутрішнього блоку (охл./обігрів) – 380/380 м3/год; максимальний перепад висот внутр./зовніш. блок – 5 м; максимальна довжина траси внутр./зовніш. блок – 15 м

Країна виробник        Китай

 

 

 

Адреси поставки з монтажем

-         Миргородське районне управління поліції ГУНП в Полтавській області за адресою: Полтавська область, м. Миргород, вулиця Якова Усика, 34;

-         Лубенське районне управління поліції ГУНП в Полтавській області за адресою: Полтавська область, м. Лубни, вулиця Монастирська, 4;

-         Кременчуцьке районне управління поліції ГУНП в Полтавській області за адресою: м. Кременчук, проспект Лесі Українки, 29.з установкою

 

Умови оплати:

Безготівковий розрахунок.

Оплата протягом 10 банківських днів після поставки і змонтувати (встановлення) власними силами та засобами (матеріалами)  замовлення та виставлення рахунку.

 

Кваліфікаційні вимоги

 

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі, можливість здійснити доставку та монтаж у вказаний строк за зазначеними адресами та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою (за наявністю) та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна).

 

Подача комерційних пропозицій

 

Для участі у проведенні конкурсу (запит цінових пропозицій) просимо надати свою пропозицію в електронному вигляді на адресу: [email protected]

 

Кінцева дата для надання комерційної пропозиції: 14 лютого 2024 року до 18:00.

 

Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй ціновій пропозиції несе учасник.

 

Усі питання та роз’яснення, які стосуються цього Запиту на надання пропозицій, необхідно надсилати на електронну адресу: [email protected]

 

Зміст комерційної пропозиції

 

Вартість поставки з монтажем трьох Кондеціонерів Osaka (on-off) ST-07HH в приміщеннях 3 територіальних підрозділів поліції  в м. Миргород, м. Лубни, м. Кременчук «Зеленої кімнати» для проведення слідчих дій відносно дитини та конфіденційного спілкування з адвокатом за адресами:

-      Миргородське районне управління поліції ГУНП в Полтавській області за адресою: Полтавська область, м. Миргород, вулиця Якова Усика, 34;

-      Лубенське районне управління поліції ГУНП в Полтавській області за адресою: Полтавська область, м. Лубни, вулиця Монастирська, 4;

-      Кременчуцьке районне управління поліції ГУНП в Полтавській області за адресою: м. Кременчук, проспект Лесі Українки, 29.з установкою  по окремому або всіх лотах у гривні без ПДВ із зазначенням термінів поставки відповідно до технічних специфікацій у Додатку №1.

 

Комерційна пропозиція може бути подана у довільній формі на бланку компанії.

 

 

Контактна інформація учасника:

 

- Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;

- Копія документу, що підтверджує податковий статус

- Цінова пропозиція, заповнена за зразком (додається);

- Зразок договору поставки товару;

 

Попередній досвід роботи/рекомендації:

 

Документи, що підтверджують досвід (рекомендаційні листи, договори на аналогічні роботи/послуги тощо.

 

Комерційні пропозиції оцінюватимуться за наступними критеріями:

 

-        Здатність постачання та монтаж обладнання згідно технічних специфікацій

-        Вартість комерційної пропозиції

-        Прийнятний досвід роботи

-        Строки виконання замовлення

 

При проведенні конкурсу (запит цінових пропозицій) ГО «Центр сучасного розвитку та інновацій», працює за принципом “value for money” – співвідношення ціна-якість, тому жоден з критеріїв не є переважним. Всі цінові пропозиції будуть розглянуті та оцінені за сукупністю критеріїв.

Комерційні пропозиції, подані після зазначеного часу, або такі, що містять неповну інформацію, можуть бути відхилені.

Запит на комерційну пропозицію ніяким чином не зобов’язує ГО «Центр сучасного розвитку та інновацій» до укладання будь-якого контракту. Намір здійснити придбання послуги/ товару є офіційним лише за умови надходження письмового замовлення від ГО «Центр сучасного розвитку та інновацій»  .

 

 

 

 

При проведенні конкурсу (запит цінових пропозицій) ГО «Центр сучасного розвитку та інновацій», працює за принципом “value for money” – співвідношення ціна-якість, тому жоден з критеріїв не є переважним. Всі цінові пропозиції будуть розглянуті та оцінені за сукупністю критеріїв.

Комерційні пропозиції, подані після зазначеного часу, або такі, що містять неповну інформацію, можуть бути відхилені.

Запит на комерційну пропозицію ніяким чином не зобов’язує ГО «Центр сучасного розвитку та інновацій» до укладання будь-якого контракту. Намір здійснити придбання послуги/ товару є офіційним лише за умови надходження письмового замовлення від ГО «Центр сучасного розвитку та інновацій»  .

Контакти

  • Контактна особа: Анна ШПОРТУН телефон +380665251612

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.