bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

64 громади з усієї України відкриють Центри життєстійкості для своїх мешканців
12.02.2024

З початку року до проєкту доєдналися 30 нових територіальних громад. Загалом, наразі 64 громади беруть участь у експериментальному проєкті Мінсоцполітики в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” Першої леді Олени Зеленської.

З переліком нових громад-учасниць проєкту можна ознайомитися у наказі Міністерства соціальної політики.

Умовою участі громади у новій ініціативі є підготовка та подальше утримання приміщення для Центру життєстійкості. Цей простір стане тим місцем, де кожен зможе безкоштовно отримати комплексну послугу з формування життєстійкості. Ця послуга включає в себе різного роду підтримку - від консультації з кейс-менеджером для виявлення потреб людини до можливості брати участь у групових тренінгах і навчаннях із основ психічного здоров’я та розвитку батьківських компетентностей. 

За потреби кожна громада у таких центрах може додатково організувати ряд інших послуг, необхідних громадянам, як-от: первинна правнича допомога, консультацій з питань зайнятості, супровід ветеранів та інші. 

Організовано все так, аби кожен мешканець громади міг у Центрі життєстійкості отримати первинну консультацію з подальшим перескеруванням - залежно від потреб.  За попереднім задумом, послуга з формування життєстійкості у цих просторах надаватиметься за спільними для всіх громад стандартами роботи. Надавачі цієї послуги вже проходять кваліфіковане навчання від партнерів проєкту - міжнародних організацій ЮНІСЕФ, ВООЗ та інші.  Єдиними є і принципи функціонування Центрів -  безбар’єрність, безпека, доброзичливість. 

Подати свою заявку на участь у проєкті може будь-яка територіальна громада. Для цього їй потрібно звернутися до Міністерства соціальної політики. 

Більше інформації про те, як громаді податися на участь у проєкті - читайте за посиланням.

Для оперативної комунікації представники громад можуть звертатися за електронною адресою: [email protected].

Проєкт реалізується Міністерством соціальної політики і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” Першої леді Олени Зеленської.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.