bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на закупівлю побутових товарів для зимового періоду
21.11.2023

Громадська організація «ЙЕС» (далі – «Організатор») оголошує відкритий тендер на закупівлю побутових товарів для зимового періоду, що фінансується за рахунок коштів Філії компанії «Людина в біді» (PIN) в рамках діяльності Гуманітарного фонду для України (ГФУ) для надання гуманітарної допомоги населенню, постраждалому внаслідок збройного конфлікту.

Проєкт реалізовується для надання гуманітарної допомоги цивільному населенню через місцеві партнерства в Україні.

До участі у відкритому тендері запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані відповідно до законодавства України, мають досвід роботи у відповідній сфері, мають необхідну матеріально-технічну базу, здійснюють діяльність відповідно до КВЕД, що є предметом закупівлі, мають змогу постачання товарів/надання послуг, що відповідають характеристикам, національним/міжнародним стандартам якості та безпеки. У відкритому тендері можуть брати участь міжнародні компанії (нерезиденти України), належним чином зареєстровані відповідно до законодавства своєї країни, з дотриманням вимог цієї процедури закупівлі. Якщо учасник відкритого тендеру є нерезидентом України, він може подавати свою тендерну пропозицію іншою мовою, з обов’язковим її перекладом українською мовою.

Детальний опис товарів/послуг, що оголошується, зазначається у вкладенні до оголошення про проведення відкритого тендера.

Дата оголошення відкритого тендера: 21.11.2023.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій: 06.12.2023 до 00:00 (за київським часом).

Предмет закупівлі відкритого тендера: Побутові товари для зимового періоду.

Вимоги до предмета закупівлі: у вкладенні до цього оголошення відкритого тендера.

Строк постачання товарів/надання послуг: протягом 5 робочих днів з дня отримання заявки від Організатора.

Умови оплати: післяоплата, впродовж 14 календарних днів з моменту отримання товару.

Запитання щодо відкритого тендеру можуть надсилатися в електронному вигляді за електронною адресою [email protected] до 05.12.2023 включно.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідатимуть умовам, визначеним Організатором процедури закупівлі цього відкритого тендера.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення передачі товару/надання послуги.

Тендерні документи учасника мають бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та в електронному вигляді (сканкопій з оригіналу документу чіткої якості у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу Організатора: [email protected] з темою листа «Відкритий тендер_ Побутові товари для зимового періоду_назва учасника» до 06.12.2023 до 00:00 (за київським часом). Всі тендерні пропозиції, отримані Організатором після кінцевого терміну їх подання, розгляду не підлягатимуть.

У строк до 05.12.2023 до 16:00 (за київським часом) за адресою: 69095, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Українська, будинок 50 учасниками тендеру мають бути надані зразки побутових товарів для зимового періоду (по одній одиниці кожної позиції), що пропонуються ними для постачання.

Учасники не допускаються до участі у процедурі закупівлі, якщо:

 1. Вони є банкрутами або були ліквідовані, їхні справи перебувають у веденні суду, уклали угоду з кредиторами, призупинили господарську діяльність, є суб’єктами провадження щодо цих питань або перебувають у будь-якій аналогічній ситуації, що виникає внаслідок подібної процедури, передбаченої національним законодавством або правилами,
 2. Вони або особи, які мають повноваження на представництво, прийняття рішень або контроль над ними, були засуджені за злочин, пов’язаний з їх професійною діяльністю, вироком суду, що має силу res judicata;
 3. Вони винні в серйозних професійних проступках, доведених будь-якими засобами, які замовник може обґрунтувати;
 4. Вони не виконали зобов’язань щодо сплати внесків на соціальне страхування або сплати податків відповідно до правових норм країни, в якій вони засновані, або правових норм країни, в якій має бути виконаний договір;
 5. Вони або особи, які мають повноваження на представництво, прийняття рішень або контроль над ними, були засуджені за шахрайство, корупцію, участь у злочинній організації, відмивання грошей або будь-яку іншу незаконну діяльність за вироком суду, який має силу res judicata;
 6. Вони використовують працю дітей, нехтують базовими соціальними правами та умовами праці, що відповідають міжнародним трудовим стандартам;
 7. Вони займалися торгівлею людьми та надавали будь-яку підтримку (пряму чи опосередковану) тероризму, у тому числі фінансування тероризму, або операції з особами, пов’язаними з тероризмом;
 8. Наразі на них накладено адміністративне стягнення з боку донора або вони внесені до списку донорів, як ті, що не мають права брати участь у процедурах присудження контрактів, що фінансуються коштом донорів;
 9. Кандидат може бути виключений на підставі іншої процедури закупівлі або процедури присудження гранту, що фінансується PIN або донором проєкту, в рамках якої він був визнаний таким, що серйозно порушив договір за невиконання своїх договірних зобов’язань.
 10. Вони або будь-які їхні працівники, асоційовані особи чи інші пов’язані з ними особи надавали технічну допомогу PIN в рамках тієї ж процедури закупівлі.

Визначення переможця відкритого тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій відповідно до умов, визначених у даному відкритому тендері.

Організатор торгів відхиляє тендерну пропозицію Учасника в наступних випадках:

•   учасник тендеру є суб’єктом конфлікту інтересів;

•   учасник не вказав дійсних фактів або неправильно витлумачив інформацію, що вимагається оголошенням даного тендеру, або несвоєчасно надав таку інформацію чи не надав необхідних документів, що вимагаються оголошенням даного тендеру як умова участі в тендері;

•   учасник не відповідає вимогам, визначеним оголошенням даного тендеру (наданих документів, предмету закупівлі або специфікації товарів/послуг/робіт).

• в учасника наявні підстави, зазначені в пунктах a-j.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження:

З переможцем тендеру укладається договір. Якщо переможець тендеру не надасть заповнений зі свого боку договір протягом 30 днів з моменту повідомлення про результати тендеру, організатор може укласти договір з іншим учасником тендеру, який запропонував найкращу ціну та його пропозиція відповідає вимогам цього тендеру, що буде вважатися переможцем тендеру.

Переговори з учасником тендеру не допускаються, пропозиції не можуть бути змінені, договір має бути підписаний з переможцем тендеру на тих самих умовах, що зазначені в оголошенні про проведення відкритого тендеру та в пропозиції переможця тендеру, окрім випадків зміни кількості товару, як в бік збільшення, так і в бік зменшення, в залежності від потреби та фінансування організатора тендеру. Проєкт договору про закупівлю товару, який в подальшому буде підписуватися із переможцем тендеру, наведений у вкладенні до оголошення про проведення відкритого тендеру та має назву файлу «Проєкт договору про закупівлю товару».

Учасник цієї процедури закупівлі (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам, визначеним організатором.

Учасник відкритого тендеру, надсилаючи документи для участі у цій процедурі закупівлі, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, а також повністю відповідають вимогам, викладеним організатором в оголошенні про проведення відкритого тендера, а також, що організатор не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Вкладення до оголошення про проведення відкритого тендера:

-          Вимоги до предмета закупівлі.

-          Проєкт договору про закупівлю товару.

 

Відповідальна особа за проведення процедур закупівель: Бончужна Єлизавета.

Телефон: +380974567475.

Контакти

 • Контактна особа: Бончужна Єлизавета. Телефон: +380974567475. E-mail: [email protected]

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.