bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

​Успішне працевлаштування - шлях до кар’єрного успіху
20.11.2023

1 листопада громадською організацією «Агенція демократичного розвитку Донбасу» було проведено навчальний тренінг «Перші кроки до успішного працевлаштування». Тренінг проведено в рамках проєкту «Ініціатива зі сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю в місцевих громадах Дніпропетровської та Запорізької областей» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Мета тренінгу була допомогти учасникам зрозуміти основні принципи та кроки, необхідні для успішного працевлаштування. Завданням було надати учасникам необхідні навички та знання для знаходження роботи, написання резюме та проходження співбесіди.

Основна ідея полягала у виявленні того, що успішне працевлаштування залежить не лише від кваліфікації та досвіду, але й від комплексу навичок, включаючи самоорганізацію, комунікацію та вміння презентувати себе.

Наприкінці учасники висловили свою вдячність за можливість пройти тренінг. Одна з учасниць, Олена, сказала: «Цей тренінг дійсно змінив моє уявлення про те, як шукати роботу. Я дізналася багато нового про написання резюме та підготовку до співбесіди. Тепер я впевнена, що зможу пройти всі етапи успішного працевлаштування».

Учасник Ілля також поділився своїм враженням: «Цей тренінг був дуже корисним для мене, я отримав багато цінних порад та відповідей на свої запитання. Тепер я розумію, що працевлаштування - це не лише випадковість, але й процес, який можна успішно контролювати».

Загалом, тренінг «Перші кроки до успішного працевлаштування» приніс бажані результати, надавши учасникам необхідні знання та навички для досягнення успіху у своїй кар’єрі.

 

«Ініціатива зі сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю в місцевих громадах Дніпропетровської та Запорізької областей» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.