Усе почалося у 2015 році, коли держави-члени Організації Об’єднаних Націй прийняли Порядок денний сталого розвитку на період до 2030 року, який передбачає загальний план миру та процвітання для людей і планети зараз і на майбутнє. Порядок денний базується на 17 ЦСР, які визначають, що припинення бідності та інших негараздів має йти пліч-о-пліч зі стратегіями, які покращують охорону здоров’я та освіту, зменшують нерівність та стимулюють економічне зростання – все це в узгоді з боротьбою зі зміною клімату.
Заходи в рамках конкурсу Meet and Code спрямовані на подолання гендерної нерівності, стимулювання розвитку громад, боротьбу зі зміною клімату тощо. І все це за допомогою комп’ютерних технологій, кодування та цифровізації суспільства.
Протягом кампанії 2023 року гранти на проведення заходів Meet and Code надаватимуться ОГС в таких країнах: Австрія, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Чеська Республіка, Франція, Німеччина, Угорщина, Ірландія, Італія, Казахстан, Молдова, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швейцарія, Україна та Великобританія.
Приємно, що і у Закарпатській області молодь залучається до такої важливої ініціативи як Meet and Code.
За допомогою отриманого гранту, Громадська спілка “Приазовський Туристичний Кластер” провела тренінг “Користування програмою Webnode”.
Захід проводився у місті Ужгород на базі Центру укріплення сім’ї у місті Ужгороді.
Усі учасники та учасниці - діти з числа ВПО. Учасники з числа внутрішньо переміщених осіб вчилися збирати та програмувати роботів, а потім позмагалися з дистанційного управління ними.
Саме тому за допомоги даного тренінга, молодь змогла дізнатися щось корисне та нове зі світу технологій.
Участь у тренінгу взяли 18 дітей.
Захід викликав масу позитивних емоцій та відгуків. Тож, основна мета - підтримка та розвиток молоді, громад, поширення технологій в освіті - досягнуто.
#codeEU
#DigitalSkills4All
#amazonfutureengineer
#SAP4Good
#GURT4Code
Коментарі