bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Проведення відкритого тендеру із закупівлі послуги ремонтних робіт у приміщенні
02.10.2023

ГО «Мережа Центрів Едукації» в межах грантового проєкту «Створення простору для комплексної системи надання послуг щодо психологічної підтримки, працевлаштування та соціальної інтеграції мешканців у Львові» впроваджується Мережею Центрів Едукації та Інститутом міста, що реалізується за підтримки Спільної ініціативи Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Мери за економічне зростання», оголошує відкритий тендер на закупівлю послуги ремонтних робіт у приміщенні на вул. Мулярська, 2а, м. Львів для облаштування простору для розвитку неформальної освіти дорослих

Дата оголошення про тендер: 02.10.2023 р.

Термін подання тендерних пропозицій: 15 днів

Предметом закупівлі є проведення ремонтних робіт у приміщенні на вул. Мулярська, 2а. м. Львів.

 

Детальний опис послуги та проформа тендерної пропозиції за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1xYSWkGbNWSOv-xKDX31WNKoLC1aZYvr9?usp=sharing

 

Строк надання послуг: протягом 2 місяців від дати підписання Договору надання послуг.

У вартість послуг повинна бути включена доставка товару, вартість будівельних матеріалів та ресурсів необхідних для виконання ремонтних робіт та безпосередньо вартість самих будівельно-ремонтних робіт за адресою – м.Львів, вул. Мулярська, 2а.

 

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають  досвід роботи у відповідній сфері, мають відповідні КВЕД для здійснення послуг та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір, рахунок-фактура, акт виконаних робіт).

Умови оплати: Передплата може бути здійснена у розмірі  не більше 20% від вартості ремонтно-будівельних робіт за умови, що ПІДРЯДНИК надає довідку з банку про заморожену суму на власному рахунку, як гарантію того, що за умови невиконання власних зобов’язань, він зможе повернути передплату ЗАМОВНИКУ. Остаточні взаєморозрахунки відбуваються після прийняття ремонтно-будівельних робіт ЗАМОВНИКОМ і підписання акту-прийняття робіт протягом 5 банківських днів.

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію з відповідними КВЕДАМИ(не менше 3  років);
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 4. Оригінал Рахунка-фактури
 5. Зразок договору надання послуг
 6. Документи, що підтверджують досвід (рекомендаційні листи, договори на аналогічні роботи/послуги тощо -  не менше 3 примірників).
 7. Документи, що підтверджують фінансовий стан (довідка з банку та ін.)

 

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника усім технічним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
 3. Якість опису послуг та відповідність очікуванням замовника
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг

Переможцем тендеру буде обрано найнижчу комерційну пропозицію, яка буде відповідати усім технічним та адміністративним вимогам.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою [email protected].

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/робіт/передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу ПРООН [email protected] з темою листа «Відкритий тендер M4EG-UI-LVGA-2023-01_назва_учасника» до 16.10.2023.  Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 17:59 16 жовтня 2023 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 16.10.2023 року.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що що організатор може відхилити його комерційну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови (згідно з технічними вимогами).

 

 

Контактна особа: Олексійчук Соломія, 0671371717

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.