bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на закупівлю Набору NFI №2 Побутові речі для домогосподарств
30.09.2023

Тендер на закупівлю Набору NFI №2 Побутові речі для домогосподарств

Громадська організація “ЙЕС” (далі - “Організатор) оголошує відкритий тендер на закупівлю Набору NFI №2 Побутові речі для домогосподарств для вразливих категорій мешканців прифронтових громад Запорізької області, що фінансується за рахунок коштів . в рамках діяльності Гуманітарного фонду України (ГФУ) для надання гуманітарної допомоги населенню, постраждалому внаслідок збройного конфлікту.

Проєкт реалізується для надання гуманітарної допомоги цивільному населенню через місцеві партнерства в Україні.

До участі у відкритому тендері запрошуються субʼєкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані відповідно до законодавства України, мають досвід роботи у відповідній сфері, мають необхідну матеріально-технічну базу, здійснюють діяльність відповідно до КВЕД, що є предметом закупівлі, мають змогу постачання товарів/надання послуг, що відповідають характеристикам, національним/міжнародним стандартам якості та безпеки. У відкриитому тендері можуть брати участь міжнародні компанії (нерезиденти України), належним чином зареєстровані відповідно до законодавства своєї країни, з дотриманням вимог цієї процедури закупівлі. Якщо учасник відкритого тендеру є нерезидентом України, він може подавати свою тендерну проппозицію іншою мовою, з обовʼязковим її перекладом українською мовою.

Детальний опис товарів/послуг, що оголошується, зазначається у вкладенні до оголошення про проведення відкритого тендеру.

Дата оголошення відкритого тендера: 30.09.2023

Кінцевий термін подання тендених пропозицій: 14.10.2023 до 00.00 (за київським часом)

Предмет закупівлі відкритого тендера: Набір NFI №2 Побутові речі для домогосподарств

Вимоги до предмета закупівлі: у вкладенні цього оголошення відкритого тендера

Строк постачання товарів/надання послуг: протягом 5 робочих днів з дня отримання заявки від Організатора

Умови оплати: післяоплата, впродовж 14 календарних днів з моменту отримання товару.

Запитання щодо відкритого тендеру можуть надсилатися в електронному вигляді за електронною адресою [email protected] до 10.10.2023 включно.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідатимуть умовам, зазначеним Організатором процедури закупівлі цього відкритого тендера.

Тендерні пропозиції мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення передачі товару/надання послуги.

Тендерні документи учасника мають бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою уачсиника та засвідчені печаткою (за наявності) та в електронному вигляді (скан копії з оригіналу документу чіткої якості у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу Організатора [email protected] з темою листа “Відкритий тендер Набір NFI №2 Побутові речі для домогосподарств_назва учасника” до 14.10.2023 до 00.00 (за київським часом). Всі тендерні пропозиції, отримані Організатором після кінцевого терміну їх подання, розгляду не підлягатимуть.

У строк до 13.10.2023 до 16.00 (за київським часом) за адресою: 69095, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Українська, будинок 50 учасниками тендеру мають бути надані зразки Набору NFI №2 Побутові речі для домогосподарств (повної комплектації), що пропонуються ними для постачання.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповдних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження:

З переможцем тендеру укладається договір. Якщо переможець тендеру не надасть заповнений зі свого боку договір протягом 30 днів з моменту повідомлення про результати тендеру, організатор може укласти договір з іншим учасником тендеру, який запропонував найкращу ціну та його пропозиція відповідає вимогам цього тендеру, що буде вважатися переможцем тендеру.

Переговори з учасником тендеру не допускаються, пропозиції не можуть бути змінені, договір має бути підписаний з переможцем тендеру на тих самих умовах, що зазначені в оголошенні про проведення відкритого тендеру та в пропозиції переможця тендеру. Проєкт договору про закупівлю товару, який в подальшому буде підписуватися із переможцем тендеру, наведеннний у вкладенні до оголошення про проведення відкритого тендеру та має назву файлу “Проєкт договору про закупівлю товару”.

Учасник цієї процедури закупівлі (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам, зазначеним організатором.

Учасник відкритого тендеру, надсилаючи документи для участі у цій процедурі закупівлі, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, а також повністю відповідатимуть вимогам, викладеним організатором в оголошенні про проведення відкритого тендера, а також, що організатор не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Вкладення до оголошення про проведення відкритого тендера:

- Вимоги до предмета закупівлі

- Проєкт договору про закупівлю товару

Відповідальна особа за проведення процедур закупівель Бончужна Єлизавета (+380974567475)

Контакти

  • Контактна особа: Бончужна Єлизавета
  •  +380974567475
  • e-mail: [email protected]

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.