bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Місцева екологічна програма – відсутня | Антон Петрухін | Запоріжжя
18.09.2023

Під час нашого щотижневого маратону “На шляху до Перемоги” спілкувалися з очільником департаменту захисту довкілля Запорізької обласної державної адміністрації Антоном Петрухіним.

У серпні та вересні традиційно маємо в Запоріжжі несприйнятливі метеорологічні умови та буяння алергенів, зокрема амброзії.

Міська влада мала би контролювати їх вплив на довкілля, в тому числі контролювати в цей період викиди, спричинені підприємствами.

Проте, за словами нашого гостя, місцева екологічна програма відсутня, тобто дії в цьому напрямку не мають системного характеру.

В свою чергу обласний департамент співпрацює з профільними органами виконавчої влади над контролем за викидами, а також точково здійснює виїзди на підприємства з лабораторією, яка вимірює якість повітря.

Щоб довести, що запоріжцям не здається – з результатами тут і зараз.

Який це приносить успіх і до чого посадовці прагнуть далі – дивіться у цьому відео, а також слухайте повну розмову в трансляції 22 серпня


 

Знаходьте нас в інших соцмережах:

http://facebook.com/radionadotyk

http://instagram.com/radionadotyk

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.