bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Карантин щодо COVID-19 в Україні продовжено до 30 червня 2023 року
08.06.2023

А що з COVID-19?
Гендиректор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Гебрейесус оголосив про закінчення пандемії COVID-19, – інформаційна агенція Reuters повідомила про це світовій спільноті рівно місяць тому. Щоправда, діяч зазначив, що припинення надзвичайної ситуації не означає, що COVID-19 перестав бути загрозою для здоров’я і життя.

Що з масками?
Попри все, маски не рекомендується ховати у дальній кут, адже поширення вакцинації, сучасних методів лікування та навіть рівень імунітету населення в окремо взятій країні не гарантують відсутність можливості захворіти на COVID-19. Тим більше, коли йдеться про осіб, чий імунітет ослаблений і зазвичай потребує особливої уваги.

Що в Україні?
Як повідомляє представник Кабміну України у Верховній Раді Тарас Мельничук, через коронавірус SARS-CoV-2 (COVID-19) Уряд продовжив дію карантинних заходів в Україні, отже єдина державна система цивільного захисту й далі працюватиме в режимі надзвичайної ситуації.

Що це означає?
Це означає, що карантин на всій території України продовжено до 30 червня 2023 року. (Зміни внесено в розпорядження КМУ від 25.03.2020 р. № 338 «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації» та до постанови КМУ від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»).

І що робити?
З метою отримати відповідь на це питання ми звернулись до завідувача відділенням пульмонології, клінічної алергології і імунології Національного інституту фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г.Яновського НАМН України, доктора медичних наук Олени Михайлівни Рекалової:

–Якщо ви помітили в себе або когось із близьких чи партнерів ознаки гострого респіраторного захворювання, зверніться до сімейного лікаря.
Коронавірус дещо ослаб, але летальні випадки через COVID-19 наявні й досі. Оскільки COVID-19 – це нове інфекційне захворювання, медичні фахівці не можуть знати про нього все. Тому всім особам, хто має ослаблений імунітет, варто вживати профілактичних заходів для збереження здоров’я. Таким людям рекомендовано уважно ставитись до змін самопочуття, дотримуватись правил карантину та вчасно звертатись до лікаря у разі появи ознак гострого респіраторного захворювання.

Приєднуйтесь до нас
у facebookhttps://www.facebook.com/menZDRAV
інстаграмhttps://www.instagram.com/menzdrav_foundation/
тік-токhttps://www.tiktok.com/@menzdrav_foundation

Наша інформаційна лінія: +38 (099) 484 05 53

Щоб замовити безкоштовний тест на ВІЛ, перейдіть за посиланням:

https://forms.gle/7XsMGkbmJUdHJyW9A

Контакти

  • Oksana Rizova
  • Marketing Manager
  • menZDRAV Foundation We value life. We value health. T: +38 (095) 277 77 11 W: www.menzdrav.org FB: facebook.com/menZDRAV

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.