bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Послуги з організації зустрічей і конференцій у готелях
30.05.2023

  Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує тендер за процедурою «Запит цінових пропозицій» на закупівлю відповідно до ДК 021:2015 - 55120000-7 - Послуги з організації зустрічей і конференцій у готелях (Послуги із організації та забезпечення міжнародної поїздки для участі в заході «Польові проекти для резидентів програми підготовки з польової епідеміології / епідеміологічні дослідження та розслідування спалахів») в рамках реалізації програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

    Характеристика предмету закупівлі, у тому числі необхідні технічні, якісні, кількісні та інші параметри: визначені в Додатку № 1 «Технічне завдання».

   Кінцевий термін подання тендерних пропозицій:  «06»червня 2023 року до 13:00 (включно) за київським часом.

   Адреса веб-сайту, на якому розміщена інформація про закупівлю: https://phc.org.ua в розділі «Закупівлі».

  Очікувана вартість закупівлі: 284 877,86 грн.

 Строк дії тендерної пропозиції: тендерна пропозиція повинна бути дійсна протягом 90 (дев’яносто) календарних днів.

  Термін постачання: з дати підписання договору – до 18.06.2023 року. Надання послуг згідно вимог Додатку №1  

   Контактні дані для подачі цінової пропозиції: цінова пропозиція, яка складається з документів, зазначених у п. 11,  повинна надсилатись у вигляді сканованих копій та мати чіткий вигляд повного (завершеного) документу, печатки, підпису і т.ін., на електрону адресу:  [email protected] з зазначенням у темі листа: «Тендер на закупівлю відповідно до ДК 021:2015 - 55120000-7 - Послуги з організації зустрічей і конференцій у готелях (Послуги із організації та забезпечення міжнародної поїздки для участі в заході «Польові проекти для резидентів програми підготовки з польової епідеміології / епідеміологічні дослідження та розслідування спалахів»),  до уваги: фахівця з закупівель та постачань Сак Ірини, тел.: +38 (067) 167-62-73.

  Організаційні вимоги:

  • Юридична особа або Фізична особа-підприємець за законодавством України.
  • Оплата відбуватиметься виключно без ПДВ, по факту постачання продукції протягом 5 (П’яти) банківських днів з дати постачання та підписання уповноваженими представниками Сторін видаткових накладних.

  Критерії оцінки тендерних пропозицій, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам:   Ціновий критерій.

  Цінова пропозиція обов’язково має включати в себе:

1)        підписаний Додаток № 1 «Технічне завдання»;

2)        документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям та передбачені Додатком № 2 «Інформація про спосіб документального підтвердження відповідності Учасників встановленим кваліфікаційним критеріям»;

3)        цінову пропозицію: заповнений та підписаний Додаток № 3 «Форма цінової пропозиції»;

4)        витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

5)        статут або інший установчий  документ (для юридичних осіб) та/або опис з кодом, необхідним для доступу до електронних документів Учасника (виписка, статут);

6)        підписаний Додаток № 4 «Декларація конфлікту інтересів учасника тендерної процедури»;

7)        іншу інформацію і документами, які учасник вважає за необхідне подати.

  Посадові особи Замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками закупівлі: додаткову інформацію можна отримати у фахівця з закупівель та постачань Сак Ірини, тел.: +38 (067) 167-62-73  е-mail: [email protected].

Контакти

  • Сак Ірина

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.