bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Пошук людей, що зазнавали стигми та дискримінації, для просвітницьких заходів з правниками
29.05.2023

Протягом літа 2023 року в межах проєкту «Сила права: вирішення правових проблем соціально вразливих груп» Інкубатор демократичних ініціатив планує провести три онлайн заходи у форматі Живої бібліотеки і для цього шукає героїв і героїнь.

Жива бібліотека – це формат заходу, під час якого запрошені герої та героїні («книги») спілкуються з відвідувачами («читачами»). «Книги» розповідають про себе та своє життя, відповідають на запитання «читачів». Головна мета такого спілкування – надати «читачам» можливість поспілкуватись з людьми, з якими вони не мають досвіду спілкування, та, таким чином, сприяти зниженню рівня упередженого ставлення до «книг».

Відвідувачами живих бібліотек стануть правники - адвокати(-ки), юристи(-ки), судді та представники(-ці) інших правничих професій; науковці(-чині), викладачі(-ки) та студенти(-ки) у сфері права.

Ми плануємо провести три Живі бібліотеки. Тривалість кожного заходу – 2 години. Живі бібліотеки відбудуться онлайн (на платформі Zoom).

Кого ми шукаємо:

-     Людей, що не соромляться розповідати про себе (без запису чи трансляції).

-     Людей, що ідентифікують себе із групами населення, що стикаються із дискримінацією, чи є соціально уразливими. Наприклад:

  • ЛГБТК+ люди;
  • люди, які постраждали від домашнього насильства;
  • внутрішньо переміщені особи;
  • роми;
  • люди, які вживають наркотичні речовини;
  • бездомні люди;
  • люди з інвалідністю.

-     Людей, які мали досвід взаємодії з юристами/вирішення правових проблем.

Стати «книгою» у нашій живій бібліотеці – це можливість:

-     Посприяти формуванню кола правників вільних від упереджень;

-     Приєднатись до суспільно важливої ініціативи;

-     Отримати подарунковий сертифікат на купівлю товарів в онлайн магазині.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб взяти участь у живих бібліотеках в якості «книг», просимо до 4 червня заповнити коротку форму-зголошення: https://forms.gle/SQaVSHhFWuczgmVX6

З додаткових питань звертайтесь, будь ласка, мейлом DII[email protected]

Також запрошуємо підписуватись на соціальні мережі Інкубатору демократичних ініціатив:

Facebook: https://www.facebook.com/DII.Ukraine/

YouTube: https://www.youtube.com/@DII.Ukraine

Instagram: https://www.instagram.com/DII.Ukraine/

Telegram: https://t.me/DII_Ukraine

Живі бібліотеки організовано ГО «Інкубатор  демократичних ініціатив» у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги та Вищою школою адвокатури Національної асоціації адвокатів України в межах проєкту «Сила права: вирішення правових проблем соціально вразливих груп», що реалізується.

Активність є складовою проєкту «Сприяння соціальній згуртованості в Україні / Пункт 7» за підтримки Американської асоціації юристів Ініціативи з верховенства права (ABA ROLI).

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.