bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

МГО МГР «Партнер» оголошує тендер на подобову оренду квартири в м.Одеса
26.05.2023

Окрема квартира в м. Одеса площею від 36 до 45 м2 має включати: якісний сучасний ремонт придатний для комфортного проживання. 

Квартира має укомплектована:

меблями, кухня, холодильник, кухонний посуд, прилади, пральна машина, Wi-Fi, гаряча вода, кондиціонер.

Розташування житла у Приморському та Суворовському районах.

Перший та останній поверхи не пропонувати.

Сума подобової оренди повинна включати вартість комунальних послуг.

Оплата та термін оренди:

Загальна тривалість подобової оренди до 31.12.2023 складатиме до 100 діб.

Оплата БЕЗГОТІВКОВА, вартість (доба) включаючи комунальні платежі,

ОПЛАТА ПОСЛУГ РІЄЛТОР НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО.

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг

 Три робочі дні з моменту оплати рахунків.

Закупівля товарів та послуг Організацією МГР «Партнер», здійснюється без ПДВ (згідно положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284, оскільки витрати здійснюються в рамках грантів проекту Глобального Фонду, наданих відповідно до програм Глобального Фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні).

Склад тендерної пропозиції:

Тендерна пропозиція приймається  у формі рахунку – фактури, наданої власноруч за адресою : м. Одеса, вул. Успенська, 53, офіс МГР «Партнер» з 22.04.2023 до 18:00 05.06.2023  р

Особливі умови:

Реєстраційні документи постачальника продукції та товарів

Додатково, сторони будуть мати можливість здійснювати зміни щодо товару/послуг та цін на них. Відповідні зміни будуть узгодженні на підставі укладених додаткових угод до первісного Договору. Сторони матимуть змогу за узгодженням змінювати обсяг та назву товарів/послуг не порушуючи при цьому фінансові гарантії (загальної суми договору).

 

Підписанням та поданням своєї тендерної пропозиції учасник погоджується з наступним:

-          Учасник ознайомлений з Кодексом поведінки постачальників, участь у закупівлі пов’язаних осіб або змова учасників місцевої закупівлі забороняється.

-          У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з постачальниками

-          Апанасенко Віталій Олегович

-          Контактний номер телефону: 0930750531

Методика обирання переможця конкурсних торгів (тендеру ):

Спочатку серед поданих цінових пропозицій, Комітетом тендерних закупівель Організатора конкурсних торгів відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Запиті. З відібраних цінових пропозицій Комітетом тендерних закупівель обирається пропозиція з найнижчою ціною та постачальник/ виконавець, який подав таку Цінову пропозицію.

Контакти

  • Апанасенко Віталій Олегович 0930750531 м. Одеса вул. Успенська 53 офіс МГО МГР ”Партнер”

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.