bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Одеський КВУ проводить навчання для волонтерських організацій
26.05.2023

Як інформує пресслужба Одеської обласної організації ВГО “Комітет виборців України“, програма складається з трьох навчальних блоків: «Фандрайзинг та написання проєктів», «Ефективні комунікації», «Стандарти надання гуманітарної допомоги та комплаєнсу», а також менторської підтримки після кожного з них.

Таким чином організації зможуть не тільки отримати важливі знання та навички під час тренінгів, а й закріпити їх на практиці в процесі роботи над актуальними запитами своїх організацій разом з досвідченими менторами проєкту.

У програмі беруть участь 12 волонтерських та гуманітарних організацій Одеси.

Навчальні заходи для громадських активістів стартували 26 травня з тренінгу “Фандрайзинг та написання проєктів”, під час якого тренер, експерт з управління неприбутковими організаціями Сергій Аверков зробив огляд грантових можливостей для неприбуткових організацій, надав інформацію про принципи доброчесного грантрайтингу, про створення бюджету проєкту й реалізацію соціальних проєктів. У формі різнманітних практичних завдань учасники та учасниці попрацювали над “деревом проблем”, навчилися формулювати проблеми в проєктних заявках, обговорили принципи роботи зі своїми цільовими аудиторіями тощо.

Після навчального блоку за підтримки менторів програми учасники та учасниці зможуть напрацювати для своїх організацій фандрайзингові плани та конкретні проєкти для подати донорам. 

photo_2023-05-26_14-54-02

 photo_2023-05-26_14-54-08

 photo_2023-05-26_14-54-12 

photo_2023-05-26_14-54-15

Програма реалізується PTF Europe та Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» за підтримки уряду Чеської Республіки. В майбутньому ініціатори програми планують її розширення на інші регіони України.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.