bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на закупівлю: Хімічні реактиви (N- Ацетил-L-цистеїн, для біохімії)
25.05.2023

   Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує тендер за процедурою «Запит цінових пропозицій» на закупівлю ДК 021:2015 - 33696300-8 - Хімічні реактиви (N- Ацетил-L-цистеїн, для біохімії) в рамках реалізації програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

    Характеристика предмету закупівлі та кваліфікаційні вимоги встановлені Учасникам конкурсу, у тому числі необхідні технічні, якісні, кількісні та інші параметри: визначені в Додатку № 1 «Технічна специфікація».

   Кінцевий термін подання цінових пропозицій:  «02» червня 2023 року до 13:00 (включно) за київським часом.

  Адреса веб-сайту, на якому розміщена інформація про закупівлю: https://phc.org.ua в розділі «Закупівлі».

  Очікувана вартість закупівлі: 162 730, 27 грн. без ПДВ.

  Строк дії тендерної пропозиції: тендерна пропозиція повинна бути дійсна протягом 90 (дев’яносто) календарних днів.

  Строк поставки: до 30 жовтня 2023 року, згідно заявок замовника.

  Умови поставки:

Поставка товару відбуватиметься на умовах DDP правил Інкотермс 2010.

Вантажоодержувачем Товару виступає Замовник. Поставка буде здійснюватися на склад, що розташований за адресою: вул. Бориспільська 9, с. Велика Олександрівка, Бориспільського р-ну, Київської області.

Постачальник несе всі ризики за пошкодження або втрату товару до передачі його Замовнику.

В обов’язки Постачальника входить упаковка товару, необхідна для забезпечення безпечного перевезення товару та дотримання температурного режиму при транспортуванні.

    Контактні дані для подачі тендерної документації: цінова пропозиція повинна надсилатись у вигляді сканованих копій та мати чіткий вигляд повного (завершеного) документу, печатки, підпису і т.ін., на електрону адресу: [email protected]., до уваги: фахівця відділу закупівель та постачань Коржа Олега, тел.: (044) 482-46-15, (095) 427-74-04.

 Організаційні вимоги:

  • Юридична особа або Фізична особа-підприємець за законодавством України. Оплата за товар відбуватиметься виключно без ПДВ.
  • Оплата за товар відбуватиметься у гривні виключно без урахування податку на додану вартість (без ПДВ) та на умовах оплати за фактом постачання  (100 % післяплата) товару.

    Критерії оцінки тендерних пропозицій, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам:   Ціновий критерій.

 Тендерна пропозиція обов’язково має включати в себе:

1)        документи, що підтверджують відповідність запропонованого Товару медико-технічним та кваліфікаційним вимогам Замовника та передбачені Додатком № 1 «Технічна специфікація»;

2)        заповнений та підписаний Додаток № 2 «Форма цінової пропозиції»;

3)        заповнений та підписаний Додаток № 3 «Декларація конфлікту інтересів учасника тендерної процедури»;

4)        Додаток № 4 «Кодекс поведінки постачальників»;

5)        іншу інформацію і документами, що містять технічний опис предмета закупівлі та які учасник вважає за необхідне подати.

 Посадові особи Замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками закупівлі: додаткову інформацію можна отримати у фахівця відділу закупівель та постачань Коржа Олега, за телефоном: 095-427-74-04, е-mail: [email protected].

Контакти

  • Корж Олег
  • тел.: (044) 482-46-15
  • (095) 427-74-04

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.