Зроблено!
Громадська організація Кременецький центр підтримки бізнесу та розвитку громад повідомляє про завершення проєкту «Інтерактивна інвестиційна карта Кременецької громади».
І на завершення серйозної справи хочемо підвести підсумки.
Від початку, ідея нашого починання – створити інструмент, який би інформував потенційного інвестора про можливості ведення бізнесу у Кременецькій громаді. Тобто, ми з допомогою інтерактивної карти розповідаємо про вільні об’єкти (а це земельні ділянки, будівлі, приміщення) комунальної, приватної та державної форм власності, де можна започаткувати чи розширити існуючий бізнес, а підприємець приймає рішення щодо оренди чи купівлі того чи іншого об’єкту. Ініціатива створити такий інструмент з’явилась під час перебування нашої ГО у Школі організацій з розвитку підприємництва, де ми вчились з літа 2020 по весну 2021 року. До речі. дякуємо нашим учителям та організаторам Школи, а саме CIVITTA та Фонд Східна Європа.
З початку, у проєкті під назвою «Кременецький інвестиційний каталог» ми планували інформувати інвестора шляхом відзнятих інформаційних відеороликів розміщених у мережі Youtube. Згодом було вирішено, що кращим варіантом інформування потенційного інвестора буде інтерактивна карта, бо саме Інтерактивна карта, на нашу думку, дозволяє краще оцінити інвестиційні можливості громади, оглянути інфраструктуру та ознайомитися з її конкурентними перевагами. І вже сьогодні Інтерактивна карта забезпечує вільний доступ інвесторів, підприємців, усіх зацікавлених юридичних та фізичних осіб до актуальної інформації про інвестиційний, інфраструктурний та ресурсний потенціал Кременецької громади у режимі поєднання з популярними картографічними ресурсами.
Ще у листопаді місяці 2021 року, робочою групою проєкту, було зібрано інформацію про бізнес можливості на теренах нашої громади (39 об’єктів нерухомості комунальної та та 9 об’єктів приватної власності). А вже восени 2022 року ми перезапустили призупинений через війну проєкт.
Верифіковану і систематизовану інформацію про об’єкти власності, які згодом потрапили на інвесткарту, було передано ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” МagneticOne Municipal Technologies. Саме цю організацію було визнано виконавцем послуг по створенню інтерактивної карти. Переможець конкурсу, запропонував найнижчу ціну за розробку та впровадження інтерактивної інвесткарти та, найголовніше – підтвердив спроможність і попередній досвід реалізації таких проєктів в інших громадах України.
Стрімко ми пройшли усі етапи проєкту. Розробник ресурсу провів навчання двох спеціалістів (по одному від міської ради да від громадської організації) адмініструванню інтерактивної інвестиційної карти.
Протестували сервіси та додатки продукту.
Розробили дизайн та роздрукували дві сотні буклетів з QR-посиланням на Інтерактивну інвестиційну карту Кременецької громади. Тепер посадові особи Кременецької міської ради на офіційних заходах за межами громади і країни, поширюючи ці буклети, інформуватимуть про інвестиційні можливості нашої громади. До речі - це одна із цілей ініціативи.
На кожному із етапів проєкту ми тісно співпрацювали із керівництвом та профільними відділами Кременецької міської ради в частині збору інформації про об’єкти що знаходяться у власності Кременецької громади. Щиро дякуємо за вчасно надану інформацію та підтримку.
А зараз, завершуючи проєкт, розпочинаємо співпрацю із Інститут сталого регіонального розвитку Тернопільської області для миттєвого інформування інвесторів, що зацікавлені вести бізнес на Тернопіллі.
Проєкт завершено, а Інвестиційна карта Кременецької громади, як готовий продукт, повинна інформувати.
Тому від нині наповнюємо карту новими об’єктами та інформуємо про економічний потенціал Кременецької громади, поширюючи посилання на Інтерактивну інвестиційну карту.
https://gis-investkre.hub.arcgis.com/
Долучайтесь. Ресурс будемо вдосконалювати разом, реагуючи на ваші зауваження та пропозиції.
Задля паритету розміщення об’єктів комунальної та приватної власності на Інвесткарті, просимо і надалі зголошуватись зацікавлених приватних власників виробничих споруд та потужностей, земельних ділянок, приміщень, де можна започаткувати чи розширити існуючий бізнес. На карті можна безкоштовно! розмістити інформацію про продаж чи оренду свого бізнесу. З допомогою карти, доступної із будь якого куточку планети де є інтернет, ми проінформуємо потенційних інвесторів про Ваші пропозиції.
На завершення дякуємо усім причетним до проєкту.
А кожному, хто поширить допис - величезний респект.
Ідею зреалізовано за грантової підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
Коментарі