bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер з виготовлення 10 відеороликів
20.03.2023

Громадська організація «Платформа соціального розвитку “SetUp”» в рамках проєкту «Dialogue+» шукає постачальників послуг з організації відеозйомки та монтажу 10 відеороликів до 5 хвилин на соціальну та культурну тематику.

Учасники конкурсу: організації або фізичні особи-підприємці, які мають досвід надання подібних послуг.

Обсяг роботи та терміни:

Терміни виконання робіт – Квітень-Травень 2022

 Очікується, що виконавцем буде проведено наступне :

-       підбір героїв, створення сценаріїв, їх погодження та зйомка 5 відео-роликів по 5 хвилин кожен про історії внутрішньо-переміщених осіб, які зараз проживають у Вінницькій області.

-       підбір героїв, створення сценаріїв, їх погодження та зйомка 5 відео-роликів по 5 хвилин кожен на теми сучасного та класичного мистецтва, історії, літератури, краєзнавства, які стосуються Вінницької області чи Поділля в цілому.

 

Вимоги до потенційних постачальників послуг:

  • Резюме/портфоліо, де відображено досвід виготовлення відеороликів.

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

  1. Розрахунок вартості послуг (рахунок);
  2. Опис попереднього досвіду постачальника у виконанні подібних завдань;
  3. Для фізичних осіб-підприємців  - документи, що підтверджують державну реєстрацію ФОП* (Виписка з ЄДР, Витяг з реєстру платників єдиного податку) та номер і назву КВЕДу/ів, за якими надаватимуться послуги;
  4. Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

*Увага! Участь у конкурсі можуть брати підприємці на загальній системі оподаткування та ФОП, що відносяться до 3 групи платників єдиного податку!

Просимо надсилати Ваші пропозиції за адресою [email protected] до 1 квітня 2022 року включно із позначкою до теми листа «Конкурс із виготовлення відеороликів»

Запитання приймаються до 31 березня включно на адресу [email protected] із позначкою до теми листа «Конкурс із виготовлення відеороликів».

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.