bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Послуги з інженерного проєктування для будівництва модульного укриття у ЗНЗ Тростянецької ОТГ
17.03.2023

Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» (ІМР), яка забезпечує реалізацію проєкту «Незламні школи Тростянецької ОТГ», що фінансується Фондом «Партнерство за сильну Україну», оголошує про закупівлю послуг з інженерного проєктування: Розроблення проєктно-кошторисної документації для об’єкту «Будівництво модульного укриття на території Станівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Тростянецької міської ради».

Розроблення проєктно-кошторисної документації, як очікується, розпочнеться у квітні 2023 року.

Очікувана дата завершення – не пізніше 25 травня 2023 року.

Зацікавлені організації (компанії) повинні надіслати інформаційний лист про наміри взяти участь у цьому відборі (у довільній формі) на електронну адресу ІМР [email protected]. Пропозиції, подані організаціями (компаніями), які не надіслали такого інформаційного листа, не будуть відхилятися, проте такі організації (компанії) несуть усі ризики, пов’язані з неотриманням поправок, роз’яснень чи будь-яких інших повідомлень про цей ЗнПП.

Не пізніше 21 березня учасник може звернутися із проханням роз’яснити будь-яке положення Запрошення до подання пропозиції, надіславши запитання на адресу ІМР [email protected]. Відповіді на запитання надсилаються електронною поштою усім потенційним учасникам, які висловили зацікавленість у відборі.

Пропозиції в електронному вигляді мають бути надіслані на електронну пошту ІМР: [email protected]. У темі електронного листа необхідно вказати: «Пропозиція до ЗПП №Р-01-22/4, подана: (назва організації)».

Пропозиції, які будуть подані іншим шляхом, прийматися не будуть.

Пропозиції необхідно подати не пізніше 10:00 29 березня 2023 року. ІМР не розглядатиме пропозиції, подані із запізненням.

Більше деталей у запрошенні на подання пропозицій.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.