bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

В Харкові презентували проект, який допоможе відновити економічну активність в регіоні

13 березня в Kharkiv Media Hub пройшов брифінг щодо старту проекту, який допоможе відновити економічну активність в Харкові та області. Ініціатором проекту виступила ГО «Асоціація приватних роботодавців».

Чи можливо в існуючих умовах якнайшвидше віднайти шляхи відновлення економіки Харківського регіону? Які шаги мають бути зроблені з боку підприємців, державних органів, чи можна розраховувати на закордонні інвестиції та як їх можна залучити?

Ці та інші питання обговорили на презентації проекту «Підтримка приватного сектору у відновленні логістики та торгівлі на деокупованих і прифронтових територіях Харківської області».

Спікери:

Олександр Чумак – президент ГО «Асоціація приватних роботодавців»,

Вадим Шіян – керівник «Міжрегіональний союз птахівників та кормовиробників України»,

Роман Рябов – власник оціночної компанії «Дельта-Консалтинг»

Відео брифінгу

Цей захід проводиться у рамках проекту: «Підтримка приватного сектору у відновленні логістики та торгівлі на деокупованих і прифронтових територіях Харківської області» за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE). Зміст цього західу відображає думки та аналіз авторів і не обов’язково збігається з поглядами #CIPE або його співробітників.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.