bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на закупівлю вуличних майданчиків Street WORKOUT
13.03.2023

Громадська організація «ЗГАРДА» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю обладнання для облаштування вуличних майданчиків Street WORKOUT – Мультифітнес станція воркаут ДШВ: 4953х5482х2548 мм, – в кількості 4 комплекти.

Умови оплати: безготівковий розрахунок.

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг: очікувана тривалість співпраці – 60 календарних днів з дати підписання договору про надання послуг

Джерело фінансування: Закупівля здійснюється в рамках проєкту «Діємо для здоров’я», що реалізуються за кошти грантів донорів, наданих відповідно до програми малих грантів у рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні» (коротка назва проєкту – «Діємо для здоров’я»).

Проєкт впроваджується Консорціумом у складі ТОВ «Консалтингова група Джі Еф Ей» (GFA Consulting Group GmbH) та Університетських клінік Женеви в партнерстві з Благодійною організацією «Благодійний Фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї», ТОВ «ВАН ХЕЛС» та у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України (МОЗ) і ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».

Проєкт реалізується за фінансової підтримки Уряду Швейцарської Конфедерації через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC) Міністерства закордонних справ Швейцарії.

Закупівля іншої частини товарів та послуг, передбачених предметом закупівлі, за кошти інших донорів, може здійснюватись з ПДВ.

Склад тендерної пропозиції:

Тендерна пропозиція у формі Додатка 1, 2 до Тендерної пропозиції.

Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам;

Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи тощо).

Тендерні пропозиції приймаються за адресою: в паперовому вигляді Україна, 3400, смт Гоща, вул. Незалежності буд. 72, поверх 1, каб. 7.

у електронному вигляді пропозиції повинні надсилатись в електронному вигляді (PDF або скан) на електронну адресу [email protected]

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій: «24» березня 2023 року, до 17 год. 00 хв. за київським часом.

Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: Ткачук Наталія, тел. +38 (096) 607 89 34 e-mail: [email protected] ГО «Згарда».

Контакти

  • Наталія Ткачук
  •  +380966078934

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.