bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГО menZDRAV-UA надає можливість отримати набір для тестування на ВІЛ власноруч
04.03.2023

ГО menZDRAV-UA надає можливість всім зацікавленим особам безкоштовно отримати набір для тестування на ВІЛ власноруч. У складі набору є, зокрема тест Oraquick, – безпечний засіб самообстеження, адже він не потребує взяття крові з пальця або вени.

Замовити безкоштовно оральний тест Oraquick і отримати його в найближчому до вас відділенні “Нової пошти” можна, зателефонувавши за номером:

 +38 (099) 085 47 55 Олександр

Олександр розповість детальніше, як це  зробити.

Більше інформації про ВІЛ – на нашому сайті. Телефонуйте у menZDRAV-UA, залишайте повідомлення в Телеграмі, Вайбері або Вотсапі, і ми відповімо на всі запитання щодо ВІЛ.

Тест Oraquick – безпечний засіб самообстеження

Як виконується самотестування?

Оральний тест варто робити у приміщенні з гарним освітленням. З огляду на наявність/відсутність електроенергії, кращим рішенням буде денний час, тобто, коли є природне світло.

Далі переконайтеся, що минуло більше, ніж 30 хвилин після вживання їжі, використання жувальної гумки або напоїв.

Вживання їжі та напої безпосередньо перед самотестуванням може вплинути на якість результату. Якщо ви вже приймаєте антиретровірусну терапію або доконтактну профілактику ВІЛ, тест виконувати не варто.

Тест Oraquick – безпечний засіб самообстеженняПеред тестуванням переконайтеся, що минуло більше, ніж 30 хвилин після вживання їжі, використання жувальної гумки або напоїв. Вживання їжі та напої безпосередньо перед самотестуванням може вплинути на якість результату. Якщо ви вже приймаєте антиретровірусну терапію або доконтактну профілактику ВІЛ, тест виконувати не варто.

Тестування починайте після вивчення інструкції, що знаходиться всередині. Оцінюйте результат через 20 хвилин, але не пізніше, ніж через 40 хвилин. Не користуйтеся набором більше, ніж 1 раз.

Тестування на ВІЛ власноруч - це конфіденційно

Чого ще робити не варто?

Не починайте самотестування у погано освітленому приміщенні, не примушуйте партнера пройти тестування, якщо він(вона) не має такого бажання, – не варто тестувати людину проти її волі.

Як отрмати набір для тестування?

Отримати безкоштовний набір для самостійного тестування на ВІЛ по слині можна дуже просто та швидко - за посиланням

Наш телефон: +38 (099) 484 05 53

Залишайтеся здорові!

Заходьте на наш сайт: menzdrav.org

menZDRAV-UA

 

Контакти

  • Oksana Rizova
  • Marketing Manager
  • menZDRAV Foundation We value life. We value health. T: +38 (095) 277 77 11 W: www.menzdrav.org FB: facebook.com/menZDRAV

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.