bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Кур’єрські послуги
26.01.2023

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує тендер за процедурою «запит цінових пропозицій» на закупівлю код ДК 021:2015 – 64120000-3 Кур’єрські послуги (Послуги з кур’єрської доставки відправлень) в рамках реалізації програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Характеристика предмету закупівлі, у тому числі необхідні технічні, якісні, кількісні та інші параметри: визначені в Додатку № 1 «Технічне завдання».

  Кінцевий термін подання цінових пропозицій:  «06» лютого 2023 року до 13:00 (включно) за київським часом.

 Адреса веб-сайту, на якому розміщена інформація про закупівлю: https://phc.org.ua в розділі «Закупівлі».

 Очікувана вартість закупівлі: 168 690,00 грн.

 Строк дії цінової пропозиції: цінова пропозиція повинна бути дійсна протягом 90 (дев’яносто) календарних днів з дня її розкриття.

  Термін надання послуг: 2 робочі дні з моменту надання замовлення на електронну пошту виконавця.

       Контактні дані для подачі цінової пропозиції: цінова пропозиція повинна надсилатись у вигляді сканованих копій та мати чіткий вигляд повного (завершеного) документу, печатки, підпису і т.ін., на електрону адресу: [email protected] з зазначенням у темі листа: «Тендер на закупівлю ДК 021:2015 – 64120000-3 Кур’єрські послуги (Послуги з кур’єрської доставки відправлень)» 

до уваги: фахівця відділу закупівель та постачань Оксани Іванової, тел: (044) 334 53 16.

  Організаційні вимоги:

  • Юридична особа або Фізична особа-підприємець за законодавством України.
  • Оплата за надані послуги відбуватиметься виключно без ПДВ та за фактом надання послуг протягом 5 робочих днів на підставі підписаних Актів.

   Критерії оцінки цінових пропозицій, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам: Ціновий критерій.

  Цінова пропозиція обов’язково має включати в себе:

1)        цінову пропозицію: заповнений та підписаний Додаток № 2 до Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій «Форма цінової пропозиції»;

2)        підписаний Додаток № 1до Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій «Технічне завдання»;

3)        витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

4)        Статут або інший установчий документ (для юридичних осіб) та/або опис з кодом, необхідним для доступу до електронних документів Учасника (виписка, статут);

5)        підписаний Додаток № 3 до Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій «Декларація конфлікту інтересів учасника тендерної процедури»;

6)        іншу інформацію і документами, які учасник вважає за необхідне подати.

  Посадові особи Замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками закупівлі.

Додаткову інформацію можна отримати у фахівця відділу закупівель та постачань Оксани Іванової, за телефоном: (044) 334 53 16, е-mail: [email protected].

Контакти

  • Оксана Іванова

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.