bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги передачі коротких повідомлень)
26.01.2023

       Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» (далі – Замовник) оголошує тендер за процедурою «запит цінових пропозицій» на закупівлю  ДК 021:2015 - 64210000-1 - Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги передачі коротких повідомлень (SMS-шлюз) для користувачів операторів рухомого мобільного зв’язку України), в рамках реалізації програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

     Характеристика предмету закупівлі, у тому числі необхідні технічні, якісні, кількісні та інші параметри: визначені в Додатку № 1 «Технічне завдання».

    Кінцевий термін подання цінових пропозицій:  «02» лютого 2023 року до 13:00 (включно) за київським часом.

   Адреса веб-сайту, на якому розміщена інформація про закупівлю: https://phc.org.ua в розділі «Закупівлі».

  Очікувана вартість закупівлі: 30 000,00 грн.

 Строк дії цінової пропозиції: цінова пропозиція повинна бути дійсна протягом 90 календарних днів.

 Строк надання послуг: з лютого 2023 року – до 31.12.2023 року.

  Контактні дані для подачі цінової пропозиції: цінова пропозиція повинна надсилатись у вигляді сканованих копій та мати чіткий вигляд повного (завершеного) документу, печатки, підпису і т.ін., на електрону адресу: [email protected] з зазначенням у темі листа: «ДК 021:2015 - 64210000-1 - Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги передачі коротких повідомлень (SMS-шлюз) для користувачів операторів рухомого мобільного зв’язку України) - до уваги: головного фахівця відділу закупівель та постачань Клєвцової Вікторії, тел.: (044) 482-46-15.

  Організаційні вимоги:

  • Юридична особа або Фізична особа-підприємець за законодавством України.
  • Оплата здійснюється виключно без ПДВ.
  • Умови оплати: (післяплата) щомісячно - за фактом надання послуг протягом 5 (п’ять) робочих днів на підставі актів надання послуг.

  Критерії оцінки цінових пропозицій, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам:   Ціновий критерій.

  Цінова пропозиція обов’язково має включати в себе:

1)        документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям та передбачені Додатком № 1 «Інформація про спосіб документального підтвердження відповідності Учасників встановленим кваліфікаційним критеріям»;

2)        цінову пропозицію: заповнений та підписаний Додаток № 3 «Форма цінової пропозиції»;

3)        підписаний Додаток № 2«Технічне завдання»;

4)        витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

5)        статут або інший установчий документ (для юридичних осіб) та/або опис з кодом, необхідним для доступу до електронних документів Учасника (виписка, статут);

6)        підписаний Додаток № 4 «Декларація конфлікту інтересів учасника тендерної процедури»;

7)        іншу інформацію і документами, які учасник вважає за необхідне подати.

  Посадові особи Замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками закупівлі: Додаткову інформацію можна отримати у головного фахівця відділу закупівель та постачань Клєвцової Вікторії, за телефоном: (050) 508-62-46, е-mail:  [email protected].

Контакти

  • Клєвцова Вікторія

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.