bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

SMILE – Підтримка дітей, молоді та їхніх сімей під час кризової ситуації в Україні

Terre des hommes є провідною швейцарською організацією з надання допомоги дітям. З 1960 року Tdh допомагає будувати краще майбутнє для дітей та молоді, особливо для найбільш вразливих верств, за допомогою інноваційних та стійких рішень. В Україні Tdh працює з 2015 року та надає різні послуги дітям, молоді та їхнім сім’ям у регіонах, що постраждали від конфлікту, з акцентом на психосоціальну підтримку. У зв’язку з новими важкими обставинами для України, Tdh розгортає масштабну діяльність, спрямовану на допомогу дітям та їхнім сім’ям в Україні.

Terre des hommes мала намір залучити кваліфіковані неурядові організації (НУО) для подання заявок про зацікавленість у реалізації одного із компонентів проєкту “SMILE – Підтримка дітей, молоді та їхніх сімей під час кризової ситуації в Україні”, що спрямований на допомогу дітям та сім’ям ВПО, які наразі знаходяться на Заході України, шляхом створення просторів, дружніх до дітей, та надання психосоціальної підтримки.

На реалізацію цієї ідеї в Івано-Франківську були проведені тренінги для громадських активістів та освітян, за допомогою низка найумотивованіших учасників - представників громадського сектору, змогли стати менторами за методикою “Рух, ігри, спорт та креативність”. Сенс методологій полягає в тому, що на кожному занятті є три етапи: гра, творчість та рух. У нас — психосоціальні заняття, в яких також є фізичне навантаження. Тобто це — рухливі вправи, командотворення, згуртованість.

Участь у навчанні взяли 18 представників громадських організацій з п’ятьох областей: Тернопільської, Хмельницької, Запорізької, Закарпатської та Чернівецької.

Наступним кроком стане проведення аналогічних тренінгів в областях. 

У Закарпатській області проєкт реалізується громадською організацією “Платформа Суспільної Взаємодії”.

Тренінги за методикою “Рух, ігри, спорт та креативність” будуть проведені для вчителів Яблунівського, Воловецького, Нанківського, Чорнопотіцького та Тросницького закладів освіти.

Кожна школа отримає комплект спортивного приладдя для організації в своїх закладах уроків за методикою “Рух, ігри, спорт та креативність”.

Після того, як тренери з ГО “Платформа Суспільної Взаємодії” відвідають уроки у вищезазначених школах, що проведуть учасники тренінгів, буде відібрана школа на базі якої буде створено “Childfriendly Space”.

 

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.