bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Програма EU4Environment підтримує «зелене» відновлення промисловості та релокацію підприємств
23.01.2023

Програма EU4Environment, фінансована ЄС, розширює свою діяльність і підтримує “зелене” відновлення промисловості та релокації підприємств України!

Від початку повномасштабного вторгнення країни-агресора в Україну пошкоджено або зруйновано понад 400 підприємств, із яких 15% – це великі та середні компанії, а решта – малі.

Завдяки прагненню України стати повноправним членом ЄС промисловість відбудовуватиметься вже з впровадженням сучасних “зелених” технологій, враховуючи ресурсозбереження та енергоефективність.

Підтримка “зеленого” відновлення промисловості та релокації вітчизняних підприємств у рамках програми EU4Environment передбачає:

–     Визначення потреб у відновленні переміщених промислових підприємств та можливостей відновлення у цільових регіонах;
–     Консультування підприємств за вибраними напрямками;
–     Пошук та підбір фінансових можливостей для “зеленого” відновлення підприємств;
–     Популяризація “зеленого” відновлення через успішні бізнес-кейси.

Основні напрямки консультування:
–     Доступність ресурсів (матеріалів, енергії, води, робочої сили) та забезпеченість ресурсами (включаючи енергетичну безпеку);
–     Картування постачальників;
–     Поводження з відходами (включаючи небезпечні);
–     Ресурсоефективне та чисте виробництво (скринінг можливостей);
–     Промисловий симбіоз;
–     Готовність до надзвичайних ситуацій.

Скористайтесь цим посиланням, щоб БЕЗКОШТОВНО отримати консультацію від фахівців Центру ресурсоефективного та чистого виробництва.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.