bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на закупівлю логістичних послуг з організації заходів

ЗАПИТ ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ

 (далі – „Запит”)

Громадська організація «Інститут аналітики та адвокації» (далі – «Організатор») оголошує конкурс на закупівлю логістичних послуг з організації заходів.

Джерело фінансування закупівлі – Дана закупівля необхідна для забезпечення виконання ДОГОВОРУ №2 від 01.12.2022 року в рамках виконання грантового договору №CSDR-EU4DIALOGUE-GA-CB-2022-01 від 01.12.2022 року, який реалізується Громадською спілкою “Мережа хабів громадянського суспільства України” при фінансовій підтримці ПРООН.

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг

За потребою Організатора на період з 1 лютого 2023 р. по 20 квітня 2023 року

Обов’язкові технічні вимоги
до товарів, робіт та послуг
Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам
Безготівковий розрахунок Цінова пропозиція
Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам
Право на здійснення підприємницької діяльності Копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, в якому зазначаються основні види діяльності, свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або Витяг з реєстру платників єдиного податку (для зареєстрованих з 01.01.2014 року), або довідки з податкового органу про обрання системи оподаткування 

Склад цінової пропозиції:

  1. Цінова пропозиція у формі Додатку 1 до Цінової пропозиції;
  2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище).
  3. На e-mail цінові пропозиції подаються з ОБОВ’ЯЗКОВИМ зазначенням теми листа: «Тендер_логістичні послуги»

Підписанням та поданням своєї цінової пропозиції учасник погоджується з наступним:

  • участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників місцевої закупівлі забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з постачальниками

Домненко Ірина Володимирівна, регіональний координатор проєкту

м. Полтава, вул. Гоголя 12, оф. 510

+38 (066) 1811512

[email protected]

Цінові пропозиції приймаються за адресою:

м. Полтава, вул. Гоголя 12, оф. 510

або на електронну пошту на [email protected]

до 25 січня 2023 року до 18.00 (включно).

Методика обрання переможця конкурсу (тендеру). Спочатку серед поданих цінових пропозицій Комітетом Організатора відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Запиті. З відібраних цінових пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі обирається пропозиція з найнижчою ціною та постачальник/виконавець, який подав таку цінову пропозицію, оголошується переможцем тендеру.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 5 робочих днів з дати відкриття цінових пропозицій. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень всім учасникам закупівлі поштою або електронною поштою.

Додаткова інформація (у разі необхідності)

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.