bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Жінки Дніпропетровської області дізнались інформацію про наявні пільги та можливості для жінок- ВПО
11.12.2022

22.11.2022 було проведено семінар «Державні послуги та можливості для жінок-ВПО: як отримати належне, передбачене законодавством?» 

Семінар проводиться за ініціативи громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» для жінок-ВПО, які постраждали від озброєного конфлікту, міст Дніпро, Синельникове, Кам’янське, Кривий ріг.

На семінарі з учасницям було обговорено наявні пільги та можливості для жінок- ВПО, а також де і як знайти актуальну офіційну інформацію та розглянуто такі питання:

- детальний розгляд пільг для жінок - ВПО.

- гарантії жінок-ВПО у сфері зайнятості населення.

- деталі стосовно пільг у військовий час. 

Нагадуємо, що у жінок Дніпропетровської області, таких міст: Дніпро, Синельникове, Кам’янське, Кривий ріг є можливість скористатися номером гарячої лінії +38 066 886 83 12 для отримання консультації з правових питань, психологічної допомоги чи консультаційного супроводу.  

Проєкт впроваджується  ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців»у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.